25.10.2021

Grali wypożyczeni

Zapraszamy na nasz cotygodniowy raport z występów zawodników wypożyczonych do innych klubów.

-  W eWinner 2. lidze rozegrana została 14. kolejka spotkań.

• Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2:1 meczu z GKS-em Bełchatów na własnym boisku

• Jakub Wilczyński (Hutnik Kraków) - 77 minut (zmiana) i bramka w przegranym 2:5 meczu wyjazdowym z Radunią Stężyca

• Antonio Segura Gonzalez (KKS 1925 Kalisz) - 77 minut (zmiana) w zremisowanym 2:2 meczu z Lechem II Poznań na własnym boisku

- W 3. lidze (grupa 2) rozegrano także 14. kolejkę spotkań, a część zespołów grała w środku tygodnia w regionalnym Pucharze Polski.

• Szymon Nowicki (GKS Przodkowo) - 84 minuty (zmiana) i żółta kartka w w przegranym 1:5 wyjazdowym meczu ligowym z Pogonią Nowe Skalmierzyce

• Oliwer Dobek (GKS Przodkowo) - wejście w 60 minucie w wygranym 6:0 wyjazdowym meczu z Orłem Subkowy w regionalnym Pucharze Polski

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 71 minut (zmiana) w przegranym 1:5 wyjazdowym meczu ligowym z Pogonią Nowe Skalmierzyce oraz 90 minut w wygranym 6:0 wyjazdowym meczu z Orłem Subkowy w regionalnym Pucharze Polski

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu ligowym z Kluczevią Stargard oraz 90 minut w wygranym 6:0 wyjazdowym meczu z Chojniczanką II w regionalnym Pucharze Polski

• Kacper Wiśniewski (Bałtyk Gdynia) - wejście w 82 minucie w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu ligowym z Kluczevią Stargard

• Marcin Skowronek (Stolem Gniewino) - 90 minut w wygranym 1:0 wyjazdowym meczu z Arką II Gdynia w regionalnym Pucharze Polski