TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.09.2021

Terminy i transmisje - zalegle mecze 7. kolejki i kolejek 9-10

W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznaczył terminy rozegrania zaległych meczów 7. kolejki oraz meczów kolejek 9-10 Fortuna 1. Ligi.

 

W przypadku meczów Skra - Arka oraz  Sandecja - ŁKS, na prośbę formalnych gospodarzy, zostaną one rozegrane odpowiednio w Gdyni i Łodzi. 

 

Osoby posiadające karnety na mecze Arki w Gdyni, wejdą na dodatkowe spotkanie Arka Gdynia - Skra Częstochowa za darmo!

 

Plan spotkań:

 

Kolejka Data Dzień Godzina Mecz    
        Gospodarz Gość  
7. KOLEJKA zaległy mecz 15.09. środa 18:00 Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz POLSATBOXGO
7. KOLEJKA zaległy mecz 16.09. czwartek 18:00 GKS Katowice Arka Gdynia POLSATBOXGO
7. KOLEJKA zaległy mecz 16.09. czwartek 20:30 Górnik Polkowice Stomil Olsztyn POLSATBOXGO
7. KOLEJKA zaległy mecz 16.09. czwartek 20:30 GKS Tychy Chrobry Głogów POLSATBOXGO
             
9. KOLEJKA 17.09. piątek 18:00 GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec POLSATBOXGO
9. KOLEJKA 17.09. piątek 20:30 Apklan Resovia Rzeszów Miedź Legnica Polsat Sport
9. KOLEJKA 18.09. sobota 12:40 ŁKS Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała Polsat Sport
9. KOLEJKA 18.09. sobota 20:30 Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz IPLA.TV
9. KOLEJKA 19.09. niedziela 12:40 GKS Tychy Widzew Łódź Polsat Sport
9. KOLEJKA 19.09. niedziela 15:00 Odra Opole Stomil Olsztyn POLSATBOXGO
9. KOLEJKA 19.09. niedziela 18:00 Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów POLSATBOXGO
9. KOLEJKA 20.09. poniedziałek 18:00 Skra Częstochowa* Arka Gdynia POLSATBOXGO
9. KOLEJKA 20.09. poniedziałek 20:30 Górnik Polkowice GKS Katowice POLSATBOXGO
             
10. KOLEJKA 24.09. piątek 18:00 Widzew Łódź Skra Częstochowa POLSATBOXGO
10. KOLEJKA 24.09. piątek 20:30 Górnik Polkowice GKS Tychy Polsat Sport
10. KOLEJKA 25.09. sobota 12:40 Odra Opole GKS Katowice Polsat Sport
10. KOLEJKA 25.09. sobota 18:00 Arka Gdynia Puszcza Niepołomice POLSATBOXGO
10. KOLEJKA 25.09. sobota 20:30 Chrobry Głogów GKS Jastrzębie POLSATBOXGO
10. KOLEJKA 26.09. niedziela 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała Apklan Resovia Rzeszów Polsat Sport
10. KOLEJKA 26.09. niedziela 15:00 Stomil Olsztyn Miedź Legnica POLSATBOXGO
10. KOLEJKA 26.09. niedziela 18:00 Sandecja Nowy Sącz** ŁKS Łódź POLSATBOXGO
10. KOLEJKA 27.09. poniedziałek 18:00 Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce POLSATBOXGO

 

 * mecz odbędzie się w Gdyni!

** mecz odbędzie się w Łodzi!

 

tr, pzpn

 


 

 BILETY NA MECZ ARKA GDYNIA - GKS TYCHY

 
img
 

KOSZULKI 2021/2022 CZEKAJĄ NA WAS W SKLEPIE!

 


 

 

 
 
 

 

 

 

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony