TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.08.2021

SEOgroup dalej na pokładzie Arki!

Mamy przyjemność poinformować o przedłużeniu umowy z firmą SEOgroup, która będzie partnerem Klubu do końca sezonu 2021/22!


 

SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach: SEO 360®, świadczą ją jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu. Agencja w swojej codziennej pracy odwołuje się do filozofii Kaizen i Kendo, zatem nigdy się nie poddaje i codziennie udoskonala jakość swoich usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania, co potwierdzają Klienci agencji, którzy wielokrotnie dzięki tej pracy uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej. Efektem realizowanej przez SEOgroup od lat strategii jest nominacja do najważniejszego na świecie konkursu branży, którą reprezentujemy – Global Search Awards w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY, gdzie w lipcu 2021 r. zdobyła 2. miejsce. Jest zatem drugą, najlepszą tego typu agencją na świecie. 

 

Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen marketingu internetowego!

 

Zapraszamy na stronę internetową SEOgroup!

  

Kompetencje SEOgroup dotyczą 4 obszarów realizowanych w Polsce jak i zagranicą: 

 

1. SEO 360® (realizuje skutecznie wszystkie działania dotyczące tego obszaru w tym techniczne SEO)

2. Performance Marketing (Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube Ads, itd., w tym również programmatic)

3. Content (Copywriting, Content Marketing) 

4. Analityka Internetowa

 

Nagrody i nominacje zdobyte przez SEOgroup to między innymi:

 

1. 2. miejsce w Global Search Awards 2021 w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY

2. Global Search Awards 2021 - nominacja w kategorii BEST USE OF SEARCH – B2B (PPC) - SEOgroup & Verizon Connect – Effective performance of the Google Ads in the long-distance business relationship

3. European Search Awards 2020 - nominacja w kategorii BEST USE OF SEARCH – FINANCE (SEO) dla kampanii SEO 360° FOR EXPANDER

4. semKRK 2020 - nominacja w kategorii Google Ads dla kampanii dla Akwarystyczny24 (zwiększenie przychodów o 502%, zwiększenie ROAS 511%)

 

Dziękujemy za zaufanie i osobiste zaangażowanie, którego udziela żółto-niebieskim Prezes SEOgroup Interactive SA - Pan Michał Herok!

 

 

 

Niedawno przedstawiliśmy ciekawy raport i efekty rozpoczętej już współpracy! WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NIM JESZCZE RAZ!

 

#ArkaRazem!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia