TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.04.2021

Przekaż 1 procent!

Wypełniasz PIT? Jeżeli tak, to istnieje możliwość przekazania na rzecz Arki 1 % podatku przy rozliczeniu za rok 2020. W tych trudnych czasach tym bardziej wsparcie od Kibiców będzie się liczyło podwójnie i będzie to wielki gest Waszego wsparcia dla Klubu!

 

Przekazanie jednego procentu umożliwia Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej - Organizacja Pożytku Publicznego. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS 0000086043 oraz nazwę Klubu. Wpisujemy oczywiście nazwę : „ARKA GDYNIA S.A."

 

 

 

Zachęcamy i z góry dziękujemy! Przekazane pieniądze zostaną  przeznaczone na sprzęt medyczny dla naszych grup młodzieżowych.

 

W pierwszej kolejności do zakupu przewidziane są:  

  • USG - bardzo ważne badanie obrazowe w medycynie sportowej pozwalające zdiagnozować głównie urazy tkanek miękkich. W naszej praktyce ultrasonograf przydałby się nie tylko w celach diagnostycznych, ale również do przeprowadzenia terapii celowanej. Kolejnym atutem posiadania USG w klubie jest optymalizacja czasu postawienia wstępnej diagnozy oraz kosztów związanych z badaniami diagnostycznymi.

  • GAME READY - aparat stosowany przez większość profesjonalnych klubów sportowych na świecie. System oparty na łączeniu terapii zimnem oraz kompresji umożliwia przyspieszenie procesu rekonwalescencji kontuzjowanych zawodników. Ponadto jest ważnym elementem odnowy biologicznej.

  • COMPEX 8.0 - bezprzewodowy elektro stymulator mięśni; multi zadaniowiec w świecie sportu. Dzięki swojej wszechstronności m.in. przyspiesza regenerację, łagodzi ból czy też wspomaga zwiększyć wydolność, siłę oraz wytrzymałość mięśniową co stanowi ważny element prewencji urazów mięśniowych.
 
  •  Koszt szacunkowy w/w sprzętów waha się od 4400 do 35 000 PLN/ za 1 sztukę

 

 Liczymy, że dzięki Waszemu wsparciu uda się zrealizować zakup któregoś z nich!


  

#ARKARAZEM! 

 

W związku z tym, że część podatników będzie miała wysłany swój PIT automatycznie, prosimy o sprawdzenie i zweryfikowanie wpisu  dotyczącego organizacji na jaką przekazany będzie 1%.  

 

Jeśli była to inna organizacja koniecznie wpisz numer KRS 0000086043 oraz nazwę „ARKA GDYNIA S.A."!

 

Liczymy po raz kolejny na Wasze wsparcie!  #ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia