16.11.2020

Odrobić stracone punkty!

To nie była udana kolejka dla żółto-niebieskich. Po dwóch wygranych wydawało się, że przyszło przełamanie i Arka nabierze wiatru w żagle. Bełchatów powstrzymał jednak te oczekiwania. Zawodnicy wiedzą, że zawiedli siebie oraz kibiców i muszą się zrehabilitować w zaległym meczu, jaki przed nami w środę.

Analizy, trening, to wszystko jest istotne, jednak najważniejsze to wyjść na murawę i od pierwszej minuty podjąć walkę o zwycięstwo!

W pomeczowych analizach naszego szkoleniowca i kapitana ten element był podkreślany. Nie można „przespać” pierwszej połowy i wejść od razu na pełne obroty, co Arkowcy nie raz pokazali i są w stanie zrobić.

Odpowiednia mobilizacja, obecnie  przed nami 2 mecze w ciągu 6 dni, będzie podstawą w walce o ligowe punkty.