TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.10.2020

Zawodnicy po meczu Odra Opole - Arka Gdynia

Arka zremisowała bezbramkowo z Odrą Opole 0:0. Boisko nie pomagało w tym meczu obu drużynom.

 

 

Artur Siemaszko:

 

Trudno było wykorzystać naszą szybkość na takiej murawie. Ciężko było realizować założone cele. Biegało się tak jak na bieżni. W tym meczu kluczowe były wola walki i charakter. Teraz przed nami trudny mecz, ale to idealna okazja aby wrócić do wygrywania i dać radość gdyńskim kibicom.

 

Kamil Mazek:

 

Jak nie można wygrać, to się trzeba cieszyć, że tej bramki nie straciliśmy. Na pewno trudny teren, bo boisko nie ułatwiało gry w piłkę. Oba zespoły miały te same warunki do gry, więc musieliśmy się jak najszybciej w nich odnaleźć. Jest niedosyt, liczyliśmy na trzy punkty, ale kończy się bezbramkowo.

 

Adam Marciniak:

 

Jesteśmy rozczarowani, przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo, liczyliśmy na trzy punkty. Niemniej jednak z przebiegu meczu remis zasłużony. Było mało okazji bramkowych z obu stron.

 

Na pewno boisko nie pomagało w tym, żeby grać to co lubimy grać, czyli rozgrywać akcje. Boisko było fatalne. Ale równie dobrze mogło przeszkodzić Odrze w konstruowaniu akcji.

 

Skubi, Sebastian Jędrzejewski 

 

 

BILETY NA MECZ ARKA GDYNIA - ŁKS ŁÓDŹ

 

Bilety na mecz Arka Gdynia - ŁKS Łódź. 2 etapy!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia