TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.09.2020

Teddy on Tour! Wsparcie dla Matyldy!

Widzieliście już na naszych social mediach, że odwiedził nas specjalny gość. To Teddy - miś, który przyjechał do nas z pasiastej części  Krakowa.

 

Przyjechał do nas  z prośbą. Jest misiem Matyldy, jest to dziewczynka która ma już prawie 6 lat. Niestety, Mati nie słyszy i nie mówi, ma obustronny niedosłuch nerwowo - czuciowy.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/20200916_110155_d02cfddfbf77faac3e1c0f13c4c4f9ca.jpgRodzice Matyldy chcieliby usłyszeć słowo mama, tata, a Mati chodząc na mecze Cracovii z tatą chętnie zaśpiewałaby "Każdy to powie Cracovia rządzi w Cracovie".


Nawiązując do flagi "Nigdy Nie Zostaniesz Sam" oraz do hasła "Arka Razem" i wiedząc, że zawsze na dobre i na złe Cracovia może na nas liczyć oraz na otwarcie naszych żółto-niebieskich serc, prosimy o wpłatę na fundację siepomaga na zakup specjalistycznego sprzętu.

 

https://www.siepomaga.pl/matylda-celejewska

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EhekpjzWAAIRdYr_09fd6f0a4cd724673a767bd60cf17402.jpg
Teddy  góry bardzo dziękuje za wpłaty, a Matylda jak tylko zdrowie pozwoli przyjedzie do Gdyni, która dla kibiców Cracovii jest drugim domem, aby osobiście podziękować za pomoc.

W piątek razem z nami na trybunach będę gorąco dopingował Arkę oglądając mecz z Miedzią Legnica!

 

#ArkaRazem!

#TeddyonTour
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia