TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.08.2020

Grali wypożyczeni

Kolejny piłkarski weekend oznacza występy zawodników wypożyczonych z Arki. Tym razem obejrzeliśmy 5 z nich w rozgrywkach 3. ligi. Szymon Nowicki oraz Damian Lisiecki zdobyli gole, które pozwoliły ich zespołom cieszyć się ze zwycięstw.
 
  • Bałtyk Gdynia pokonał na wyjeździe 4:2 Unię Janikowo. Mimo, że gdynianie przegrywali już 2 golami to gol Szymona Nowickiego dał im sygnał do walki. Goście zdobyli jeszcze 3 bramki i wywieźli z Janikowa komplet punktów. Nasz zawodnik rozegrał całe spotkanie, podobnie jak Fabian Lengiewicz.

  • W przegranym przez Pomorzanina Toruń wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Pogoni Szczecin zagrał Mateusz Zbiranek. Piłkarz wypożyczony z naszego klubu zagrał 55 min., po których został zmieniony. Gospodarze wygrali to spotkanie 4:1.

  • Damian Lisiecki otworzył wynik spotkania w wyjazdowym meczu Gryfa Wejherowo z Chemikiem Police. Lisiecki rozegrał całe spotkanie, a w 61 min. został ponadto ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem. Do 80 min. na murawie przebywał także Kacper Wiśniewski, który również znalazł się w protokole sędziego z uwagi na upomnienie z 76 min. Piłkarze ze Wzgórza Wolności wygrali ten mecz 3:2, a za pozostałe dwie bramki odpowiadali doskonale znani z występów w żółto-niebieskich barwach Michał Renusz i Przemysław Trytko.

 

MU

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia