TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.08.2020

Arka II zagra z Pogonią Lębork

W swoim czwartym spotkaniu Arkowcy o ligowe punkty walczyć będą z Pogonią Lębork.  Mecz rozgrywany na Narodowym Stadionie Rugby odbędzie się w sobotę w samo południe.
 

IV liga RWS INVESTMENT GROUP - 4. kolejka


Arka II Gdynia - Pogoń Lębork, sobota 22.08, godz. 12.00
 
W drugim domowym meczu Arkowcy podejmą drużynę z Lęborka. Pogoń do Gdyni przyjedzie jako zespół bez porażki. W dotychczasowych meczach zgromadziła ona 7 punktów i zajmuje trzecią pozycję w ligowej stawce. Złożyły się na nie domowe wygrane z Jantarem Ustka (2:0) i ostatnio Cartusią Kartuzy (3:1) oraz remis z Wieżycą Pelplin (2:2). Siedem goli daje im obecnie czwarte miejsce w stawce pod względem zdobyczy bramkowych.
 
Ubiegły sezon Pogoń zakończyła na 12. miejscu. Co ciekawe, obydwa ubiegłosezonowe mecze zakończyły się podziałem punktów. W Lęborku padł bramkowy remis, zaś 9 marca w Gdyni nie zobaczyliśmy goli.
 
Arkowcy przystąpią do tego spotkania z wolą zdobycia pierwszego kompletu punktów w rozgrywkach i poprawy 16. pozycji, którą dał im jeden punkt uzyskany za bramkowy remis z Aniolami Garczegorze w Gdyni.
 
Wstęp wolny, zapraszamy! 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia