TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.08.2020

Clinica Medica Partnerem Medycznym Arki!

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z firmą Clinica Medica, która w sezonie 2020/2021 zostanie Partnerem Medycznym Klubu!

Clinica Medica to miejsce z wieloletnią tradycją. Nasza placówka rozpoczęła swoją działalność 2 grudnia 1996r. jako pierwszy prywatny szpital zabiegowy w województwie pomorskim i Polsce północnej. Obecnie Clinica Medica to nie tylko miejsce przeznaczone dla osóbza wymagających zabiegów operacyjnych. W naszej klinice znajdziesz szerokie grono wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Jako placówka zapewniamy kompleksowe leczenie prywatne z takich dziedzin jak ginekologia, laryngologia, ortopedia i wiele innych, które pozwolą Ci na szybki powrót do zdrowia.
  
Clinica Medica to miejsce dla całych rodzin. Specjalizujemy się zarówno w opiece nad najmłodszymi, jak i najstarszymi Pacjentami, a nasi lekarze na każdym kroku sprawią, że poczujesz się u nas w pełni bezpiecznie. Znani i cenieni specjaliści to nie tylko gwarancja kompleksowej opieki, ale także odpowiedniego leczenia dostosowanego indywidulanie pod potrzeby danego Pacjenta.

W naszej placówce świadczymy usługi medyczne w zakresie prywatnym, jak i NFZ w przypadku lekarza pierwszego kontaktu.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia