TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

27.07.2020

Terminarz 4 ligi Grupa Pomorska

Poznaliśmy terminarz 4 ligi RWS INVESTMENT GROUP. Nasz drugi zespół na inaugurację ligi zagra we Władysławowie z beniaminkiem MKS. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 2 sierpnia o g. 11.00

 

 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

 

Chojniczanka II Chojnice

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

     

Sokół Zblewo

-

Wda Lipusz

     

MKS Władysławowo

-

Arka II Gdynia

     

Anioły Garczegorze

-

Cartusia Kartuzy

     

Powiśle Dzierzgoń

-

Wierzyca Pelplin

     

Pogoń Lębork

-

Jantar Ustka

     

Gryf Słupsk

-

GKS Kowale

     

Gedania Gdańsk

-

Lechia II Gdańsk

     

GOSRiT Luzino

-

Gwiazda Karsin

     

Kaszubia Kościerzyna

-

Stolem Gniewino

---

-

Grom Nowy Staw

 

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Grom Nowy Staw

Stolem Gniewino

-

---

Gwiazda Karsin

-

Kaszubia Kościerzyna

Lechia II Gdańsk

-

GOSRiT Luzino

GKS Kowale

-

Gedania Gdańsk

Jantar Ustka

-

Gryf Słupsk

Wierzyca Pelplin

-

Pogoń Lębork

Cartusia Kartuzy

-

Powiśle Dzierzgoń

Arka II Gdynia

-

Anioły Garczegorze

Wda Lipusz

-

MKS Władysławowo

Chojniczanka II Chojnice

-

Sokół Zblewo

 

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

 

Sokół Zblewo

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

MKS Władysławowo

-

Chojniczanka II Chojnice

Anioły Garczegorze

-

Wda Lipusz

Powiśle Dzierzgoń

-

Arka II Gdynia

Pogoń Lębork

-

Cartusia Kartuzy

Gryf Słupsk

-

Wierzyca Pelplin

Gedania Gdańsk

-

Jantar Ustka

GOSRiT Luzino

-

GKS Kowale

Kaszubia Kościerzyna

-

Lechia II Gdańsk

---

-

Gwiazda Karsin

Grom Nowy Staw

-

Stolem Gniewino

 

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Stolem Gniewino

Gwiazda Karsin

-

Grom Nowy Staw

Lechia II Gdańsk

-

---

GKS Kowale

-

Kaszubia Kościerzyna

Jantar Ustka

-

GOSRiT Luzino

Wierzyca Pelplin

-

Gedania Gdańsk

Cartusia Kartuzy

-

Gryf Słupsk

Arka II Gdynia

-

Pogoń Lębork

Wda Lipusz

-

Powiśle Dzierzgoń

Chojniczanka II Chojnice

-

Anioły Garczegorze

Sokół Zblewo

-

MKS Władysławowo

 

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

 

MKS Władysławowo

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Anioły Garczegorze

-

Sokół Zblewo

Powiśle Dzierzgoń

-

Chojniczanka II Chojnice

Pogoń Lębork

-

Wda Lipusz

Gryf Słupsk

-

Arka II Gdynia

Gedania Gdańsk

-

Cartusia Kartuzy

GOSRiT Luzino

-

Wierzyca Pelplin

Kaszubia Kościerzyna

-

Jantar Ustka

---

-

GKS Kowale

Grom Nowy Staw

-

Lechia II Gdańsk

Stolem Gniewino

-

Gwiazda Karsin

 

Kolejka 6 - 5-6 września

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Gwiazda Karsin

Lechia II Gdańsk

-

Stolem Gniewino

GKS Kowale

-

Grom Nowy Staw

Jantar Ustka

-

---

Wierzyca Pelplin

-

Kaszubia Kościerzyna

Cartusia Kartuzy

-

GOSRiT Luzino

Arka II Gdynia

-

Gedania Gdańsk

Wda Lipusz

-

Gryf Słupsk

Chojniczanka II Chojnice

-

Pogoń Lębork

Sokół Zblewo

-

Powiśle Dzierzgoń

MKS Władysławowo

-

Anioły Garczegorze

 

Kolejka 7 - 12-13 września

 

Anioły Garczegorze

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Powiśle Dzierzgoń

-

MKS Władysławowo

Pogoń Lębork

-

Sokół Zblewo

Gryf Słupsk

-

Chojniczanka II Chojnice

Gedania Gdańsk

-

Wda Lipusz

GOSRiT Luzino

-

Arka II Gdynia

Kaszubia Kościerzyna

-

Cartusia Kartuzy

---

-

Wierzyca Pelplin

Grom Nowy Staw

-

Jantar Ustka

Stolem Gniewino

-

GKS Kowale

Gwiazda Karsin

-

Lechia II Gdańsk

 

Kolejka 8 - 19-20 września

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Lechia II Gdańsk

GKS Kowale

-

Gwiazda Karsin

Jantar Ustka

-

Stolem Gniewino

Wierzyca Pelplin

-

Grom Nowy Staw

Cartusia Kartuzy

-

---

Arka II Gdynia

-

Kaszubia Kościerzyna

Wda Lipusz

-

GOSRiT Luzino

Chojniczanka II Chojnice

-

Gedania Gdańsk

Sokół Zblewo

-

Gryf Słupsk

MKS Władysławowo

-

Pogoń Lębork

Anioły Garczegorze

-

Powiśle Dzierzgoń

 

Kolejka 9 - 26-27 września

 

Powiśle Dzierzgoń

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Pogoń Lębork

-

Anioły Garczegorze

Gryf Słupsk

-

MKS Władysławowo

Gedania Gdańsk

-

Sokół Zblewo

GOSRiT Luzino

-

Chojniczanka II Chojnice

Kaszubia Kościerzyna

-

Wda Lipusz

---

-

Arka II Gdynia

Grom Nowy Staw

-

Cartusia Kartuzy

Stolem Gniewino

-

Wierzyca Pelplin

Gwiazda Karsin

-

Jantar Ustka

Lechia II Gdańsk

-

GKS Kowale

 

Kolejka 10 - 3-4 października

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

GKS Kowale

Jantar Ustka

-

Lechia II Gdańsk

Wierzyca Pelplin

-

Gwiazda Karsin

Cartusia Kartuzy

-

Stolem Gniewino

Arka II Gdynia

-

Grom Nowy Staw

Wda Lipusz

-

---

Chojniczanka II Chojnice

-

Kaszubia Kościerzyna

Sokół Zblewo

-

GOSRiT Luzino

MKS Władysławowo

-

Gedania Gdańsk

Anioły Garczegorze

-

Gryf Słupsk

Powiśle Dzierzgoń

-

Pogoń Lębork

 

Kolejka 11 - 10-11 października

 

Pogoń Lębork

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gryf Słupsk

-

Powiśle Dzierzgoń

Gedania Gdańsk

-

Anioły Garczegorze

GOSRiT Luzino

-

MKS Władysławowo

Kaszubia Kościerzyna

-

Sokół Zblewo

---

-

Chojniczanka II Chojnice

Grom Nowy Staw

-

Wda Lipusz

Stolem Gniewino

-

Arka II Gdynia

Gwiazda Karsin

-

Cartusia Kartuzy

Lechia II Gdańsk

-

Wierzyca Pelplin

GKS Kowale

-

Jantar Ustka

 

Kolejka 12 - 17-18 października

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Jantar Ustka

Wierzyca Pelplin

-

GKS Kowale

Cartusia Kartuzy

-

Lechia II Gdańsk

Arka II Gdynia

-

Gwiazda Karsin

Wda Lipusz

-

Stolem Gniewino

Chojniczanka II Chojnice

-

Grom Nowy Staw

Sokół Zblewo

-

---

MKS Władysławowo

-

Kaszubia Kościerzyna

Anioły Garczegorze

-

GOSRiT Luzino

Powiśle Dzierzgoń

-

Gedania Gdańsk

Pogoń Lębork

-

Gryf Słupsk

 

Kolejka 13 - 24-25 października

 

Gryf Słupsk

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gedania Gdańsk

-

Pogoń Lębork

GOSRiT Luzino

-

Powiśle Dzierzgoń

Kaszubia Kościerzyna

-

Anioły Garczegorze

---

-

MKS Władysławowo

Grom Nowy Staw

-

Sokół Zblewo

Stolem Gniewino

-

Chojniczanka II Chojnice

Gwiazda Karsin

-

Wda Lipusz

Lechia II Gdańsk

-

Arka II Gdynia

GKS Kowale

-

Cartusia Kartuzy

Jantar Ustka

-

Wierzyca Pelplin

 

Kolejka 14 - 31 października

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Wierzyca Pelplin

Cartusia Kartuzy

-

Jantar Ustka

Arka II Gdynia

-

GKS Kowale

Wda Lipusz

-

Lechia II Gdańsk

Chojniczanka II Chojnice

-

Gwiazda Karsin

Sokół Zblewo

-

Stolem Gniewino

MKS Władysławowo

-

Grom Nowy Staw

Anioły Garczegorze

-

---

Powiśle Dzierzgoń

-

Kaszubia Kościerzyna

Pogoń Lębork

-

GOSRiT Luzino

Gryf Słupsk

-

Gedania Gdańsk

 

Kolejka 15 - 7-8 listopada

 

Gedania Gdańsk

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

GOSRiT Luzino

-

Gryf Słupsk

Kaszubia Kościerzyna

-

Pogoń Lębork

---

-

Powiśle Dzierzgoń

Grom Nowy Staw

-

Anioły Garczegorze

Stolem Gniewino

-

MKS Władysławowo

Gwiazda Karsin

-

Sokół Zblewo

Lechia II Gdańsk

-

Chojniczanka II Chojnice

GKS Kowale

-

Wda Lipusz

Jantar Ustka

-

Arka II Gdynia

Wierzyca Pelplin

-

Cartusia Kartuzy

 

Kolejka 16 - 11 listopada

 

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

-

Cartusia Kartuzy

Arka II Gdynia

-

Wierzyca Pelplin

Wda Lipusz

-

Jantar Ustka

Chojniczanka II Chojnice

-

GKS Kowale

Sokół Zblewo

-

Lechia II Gdańsk

MKS Władysławowo

-

Gwiazda Karsin

Anioły Garczegorze

-

Stolem Gniewino

Powiśle Dzierzgoń

-

Grom Nowy Staw

Pogoń Lębork

-

---

Gryf Słupsk

-

Kaszubia Kościerzyna

Gedania Gdańsk

-

GOSRiT Luzino

 

Kolejka 17 - 14-15 listopada

 

GOSRiT Luzino

-

Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Kaszubia Kościerzyna

-

Gedania Gdańsk

---

-

Gryf Słupsk

Grom Nowy Staw

-

Pogoń Lębork

Stolem Gniewino

-

Powiśle Dzierzgoń

Gwiazda Karsin

-

Anioły Garczegorze

Lechia II Gdańsk

-

MKS Władysławowo

GKS Kowale

-

Sokół Zblewo

Jantar Ustka

-

Chojniczanka II Chojnice

Wierzyca Pelplin

-

Wda Lipusz

Cartusia Kartuzy

-

Arka II Gdynia

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony