TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.06.2020

Karnetowiczu! Pozyskaj kod do aplikacji Canal+!

Przypominamy, że specjalnie dla naszych najwierniejszych Kibiców, którzy kupili karnet w sezonie 2019/2020 udało nam się we współpracy z Canal+ oraz Ekstraklasą S.A. przygotować wyjątkową ofertę.

 

Zainstalowałeś już bezpłatny dostęp do aplikacji CANAL+?

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/cplus_43ef314b964b4bfd9b53ee275df0ad88.jpg

CANAL+ to nowa usługa, która oferuje dostęp do kanałów na żywo i bibliotek VOD przez internet, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. Przez pierwszy miesiąc testowanie pełnej oferty CANAL+ jest całkowicie bezpłatne i bez żadnych zobowiązań.
 
Miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich fanów klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy.

 

Wystarczy odwiedzić serwis https://ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek rozgrywek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.  

 

KARNETOWICZU: 
 
Do 10.06.2020 r. będzie można zamówić w Klubie kod umożliwiający przedłużenie bezpłatnego działania nowej aplikacji Canal+, aby kibicować naszej drużynie. Zostań w domu i Kibicuj Arce na ekranach komputerów, tabletów, telefonów! 
 
***

 

1.    Zainstaluj aplikację:

 

Rejestruj się kiedy chcesz na https://www.canalplus.com/pl/ i oglądaj wszystkie mecze na żywo!

 

W ramach akcji lojalnościowej jako „karnetowicz” otrzymasz od nas najpóźniej do 25 czerwca Ekstra KOD, który przedłuży Twój dostęp do meczów Arki Gdynia w PKO BP Ekstraklasie do końca sezonu.

 

Bądźmy w kontakcie!

 

 

2.    Jak uzyskać kod do przedłużenia bezpłatnego użytkowania aplikacji Canal Plus?

 

1. Zaloguj się na stronie bilety.arka.gdynia.pl

2. Wejdź w edycję profilu

3. Uzupełnij Swoje dane, w szczególności adres e-mail oraz zgody na marketing.

4. Wykonaj powyższe czynności do dnia 10.06.2020 r.- po tej dacie, każdy posiadacz karnetu, który to zrobi - uzyska darmowy kod na C+.

5. Kod zostanie przesłany na adres mailowy przypisany do profilu do dnia 25.06.2020 r.

 

 

3.    Oglądaj mecze Arki Gdynia SSA przez dwa miesiące bez kosztów !!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia