TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.05.2020

Akredytacje na mecze kolejek 27.- 37. Nowe zasady

Ekstraklasa S.A. przygotowała regulaminy określające zasady organizacji meczów w okresie pandemii.
 
Szczegółowe wytyczne dotyczą obszarów: organizacji meczu, marketingowego, produkcji TV i współpracy z mediami.
 
Przyjęte rozwiązania mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim osobom pracującym przy organizacji spotkań oraz utrzymać dotychczasowy wysoki standard transmisji meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy.
 
Za przygotowanie dokumentów odpowiedzialni byli: dyrektor Operacyjny Ekstraklasy S.A. Marcin Stefański, dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Marcin Mikucki oraz Dyrektor Operacyjny Ekstraklasy Live Park Marcin Serafin. PKO Bank Polski Ekstraklasa wznawia rozgrywki zgodnie z wcześniej wdrożonym planem 29 maja 2020 roku.
 
Najważniejszym z zapisów regulaminu jest podział stadionów na specjalne strefy. Osoby z identyfikatorami przyporządkowującymi ich do danego obszaru, nie będą mogły przemieszczać się do innego sektora. Konferencje prasowe po meczu zostaną zamknięte dla mediów zewnętrznych i będą odbywały się w formie przekazu telewizyjnego, z możliwością zadawania pytań przez dziennikarzy za pośrednictwem rzeczników prasowych klubów. Kluczowym miejscem na obiekcie będzie „strefa zero”, w której przebywać będą jedynie te osoby, które przeszły wcześniej izolację i zostały przebadane na obecność koronawirusa.
 
Wszystkie osoby pracujące na stadionie (z wyjątkiem piłkarzy i sędziów oraz trenerów przekazujących wskazówki zawodnikom) zostaną zobowiązane do zasłaniania ust i nosa do momentu opuszczenia przez nich obiektu.
 
Na każde ze spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy będzie mogło wejść do 15 dziennikarzy. Wyznaczone zostaną dla nich specjalne miejsca poza strefami, w których mogą poruszać się osoby objęte izolacją.
 
Dodatkowo, poza tym limitem, na mecze będą mogli wejść posiadacze praw telewizyjnych oraz przedstawicieli rozgłośni radiowych wyznaczonych przez Ekstraklasę S.A. lub klub, a także fotoreporterzy – dla tych ostatnich przewidziano ograniczenie do 10 osób na mecz.
 
Akredytacje przyznawane przez Klub - gospodarza na jedną rundę rozgrywek lub sezon przestają obowiązywać w okresie w jakim obowiązuje nowy Regulamin.
 
Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub.
 
Ekstraklasa S.A. może zwiększyć w dowolnym momencie sezonu liczbę akredytowanych mediów zewnętrznych oraz fotografów.
 
Na podstawie ogólnych wytycznych Klub przygotuje  schemat z podziałem na strefy jaki będzie obowiązywać na Stadionie Miejskim w Gdyni  i udostępni go wkrótce wraz z nowym procesem akredytacyjnym.
 
Biuro prasowe Arka Gdynia SSA
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia