TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.08.2019

3 dni do meczu z Lechem Poznań

Nasz zespół przygotowuje się do sobotniego meczu z Lechem Poznań. Dzisiaj odbyła się także konferencja prasowa przed tym spotkaniem. 

 

Trener Jacek Zieliński potwierdził, że przed tym spotkaniem będzie miał do dyspozycji leczących urazy Macieja Jankowskiego oraz Frederika Helstrupa, który zszedł przed czasem w Lubinie. Dodał, że jutro Santi Samanes powinien zagrać w meczu drugiej drużyny w Ustce.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3869_10aabcf5fc6726a65fc1cdd04e5eff76.jpg

Zarówno bezpośrednio po meczu w Lubinie, jak i w rozmowach z mediami nasz szkoleniowiec oraz zawodnicy mówili o sporym niedosycie, jaki towarzyszy początkowi rozgrywek w ich wykonaniu. Nie ma jednak dołowania i zwątpienia, a złość i determinacja, żeby odwrócić passę. Dodają jednak, że nie chcą tylko o tym mówić, a wykonać to na boisku. 

 

Spotkanie z Lechem, który Arce "leży"  jest do tego najlepszą okazją. Trener Zieliński podkreślał dzisiaj, że  mimo porażki w ostatnim meczu u siebie Lech to klasowy zespół.

 

Do Gdyni przyjedzie w roli trenera Lecha, były zawodnik Arki Dariusz Żuraw. Analizując wyniki naszej drużyny powiedział:

 

Arka u siebie gra trochę inaczej niż na wyjazdach. Często tracą szybko bramkę, muszą gonić i wtedy nie bronią się aż tak kurczowo. Wszystko będzie zależało od przebiegu tego meczu. Po porażce ze Śląskiem będziemy robić wszystko, żeby zdobyć trzy punkty.

 

Mimo meczu przyjaźni na trybunach, mamy nadzieję, że  to były trener Lecha Jacek Zieliński będzie w tym pojedynku górą!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3957_dbe0f760d646060f8c20e94c2c20f825.jpg

Dzisiaj nasz zespół po rozgrzewce  z piłkami na bocznym boisku  zaliczył zajęcia w formacjach. Potem odbyła się gra taktyczna oraz  duża gra. 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3958_4cef8efd1ba113b3f32f0e4317add994.jpg

Jutro  na głównym boisku odbędzie się trening zamknięty. 

 

tr

 

 BILETY NA MECZ Z LECHEM POZNAŃ

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_arka_2019_final-11_7f27f9d448c4d91ddbc7dd9ef2ed95e1.jpg

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia