TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.08.2019

Zespoły SI Arka zaczynają rywalizację w CLJ

Zespoły SI Arka Gdynia z roczników 2004 i 2005 rozpoczynają w ten weekend rywalizację w Centralnej Lidze Juniorów U17 i U15.
 

Centralna Liga Juniorów U17 - 1. kolejka

 

Lechia Gdańsk - SI Arka Gdynia 2004, sobota 17.08, godz. 12.00  
  
Prowadzeni przez trenera Dariusza Ulanowskiego zawodnicy z rocznika 2004 będą jesienią występować Centralnej Lidze Juniorów U17. W grupie B tych rozgrywek rywalizują zespoły z czterech województw: Arka Gdynia U17, SI Arka Gdynia 2004, Lech  Poznań, Lechia Gdańsk, Warta Poznań, Chemik Bydgoszcz, AP Reissa Poznań i Pogoń Szczecin. W sztabie szkoleniowym naszego zespołu, wraz z trenerem Ulanowskim, pracują także Karol Cegłowski i Arkadiusz Zagórski.
 
SI Arka rozpocznie sezon od derbowego pojedynku z juniorami młodszymi Lechii Gdańsk, który zostanie rozegrany w sobotę na boisku w Sopocie przy ul. Jana z Kolna. 
 
Trener Ulanowski zdaje sobie sprawę, że jego zespół czeka trudne zadanie. Jednocześnie podkreśla, że występy w CLJ stanowią dla zawodników cenne doświadczenie.
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Ulanowski_Dariusz_6290432d334686e84b76f6d48122feb0.jpg

- Przed moją drużyną poważny sprawdzian, jakim będą występy w Centralnej Lidze Juniorów U17. Zespół składa się z zawodników z rocznika 2004, więc będziemy rywalizować z rywalami o rok starszymi. Duża część zawodników grała w zeszłym sezonie w CLJ U15, teraz sprawdzą się na kolejnym juniorskim szczeblu. Pracuję z ciekawą grupą chłopaków i chcemy nadal iść do przodu, by w przyszłości mieli oni szansę zaistnieć w piłce.


Nie będzie łatwo, ale cieszymy się, że w zeszłym sezonie SI Arka zdobyła dodatkowe miejsce w CLJ, dzięki czemu będziemy mieli okazję mierzyć się drużynami z innych województw. Na pewno poziom i wymagania będą wyższej niż w lidze wojewódzkiej, ale absolutnie nie boimy się tego, co nas czeka. Mam nadzieję, że pokażemy nasz potencjał i będziemy mogli cieszyć się z udanych występów. 
 

Centralna Liga Juniorów U15 - 1. kolejka

 

Warta Poznań - SI Arka Gdynia 2005, niedziela 18.08, godz. 12.00 
 
W poprzednim sezonie drużyna prowadzona przez trenera Ireneusza Michalika utrzymała miejsce w Centralnej Lidze Juniorów U15 i dzięki temu jesienią będą w niej grać zawodnicy z rocznika 2005. I trenerem jest Marek Leszczyński, II trenerem jest Jacek Sachajko, asystentem Daniel Piesik, trenerem bramkarzy Arek Zagórski, trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą jest Bartek Wilczyński.
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/2005_b8b172ae5b64c039014d4c333d325368.jpg
SI Arka będzie występować w grupie B tych rozgrywek, a jej rywalami będą Lech Poznań, Lechia Gdańsk, AP Pogoń Szczecin, CWZS Bydgoszcz, Fase Szczecin, Lotos Gdańsk UKS i Warta Poznań. Właśnie z tą ostatnią drużyną żółto-niebiescy zmierzą się na wyjeździe w 1. kolejce. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę w samo południe w Poznaniu.
 
Trenerzy naszego zespołu chcą jak najlepiej wykorzystać występy w CLJ dla rozwoju młodych zawodników.
 

- Przystępujemy do gry w Centralnej Lidze Juniorów U15, w której miejsce w poprzednim sezonie utrzymali zawodnicy z rocznika 2004 prowadzeni przez trenera Michalika. Dzięki temu, teraz nasi podopieczni z rocznika 2005 będą mogli zmierzyć się z rywalami z czterech województw. Poziom z pewnością będzie wyższy niż w rozgrywkach wojewódzkich, dlatego każdy mecz będzie wartościowym doświadczeniem i wyzwaniem.

 

Oczywiście, nasz podstawowy cel na rozgrywki jesienne to zajęcie miejsca, które zagwarantuje nam miejsce w CLJ także na wiosnę. Chcemy zaprezentować się z dobrej strony i w każdym meczu damy z siebie wszystko. Liczymy na to, że dobra postawa będzie przynosić efekty punktowe i po 14. kolejce będziemy mogli w pozytywnych nastrojach podsumowywać rundę.

 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BANEREK_SZKOLENIE_66e3c54e0d572eeb43362683b64c0ba1.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia