TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.06.2019

Od niedzieli turniej ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2019

W niedziele 23 czerwca o godz. 10.00 na wszystkich boiskach Gdyńskiego Centrum Sportu zabrzmi pierwszy gwizdek, po którym aż 750 młodych piłkarzy, reprezentujących 48 drużyn w dwu kategoriach wiekowych, rozpocznie zmagania XX Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2019.

 

Honorowy Patronat nad projektem sprawują Wojciech Szczurek - Prezydent Gdyni, Zbigniew Boniek - Prezes PZPN oraz legenda Arki - Janusz Kupcewicz.

 

Podczas 20 już lat projektu ARKA GDYNIA CUP zagrało w nim ponad 16 000 zawodników z 12 krajów. Letnia odsłona imprezy pod nazwą ARKA GDYNIA SUMMER CUP odbędzie się już po raz dziewiąty i do niej należy zawsze bicie rekordów wśród liczebności uczestników turnieju.

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP to bowiem wspaniała promocja naszego gościnnego miasta oraz jego edukacyjnych, turystycznych czy integracyjnych walorów.

 

Turniej piłkarski AGSC 2019 odbędzie się na boiskach Gdyńskiego Centrum Sportu, tj. na Stadionie Miejskim i Narodowym Stadionie Rugby a także na boiskach treningowych A i B przy ul. Olimpijskiej.

 

Zapraszamy także do FUN Zony, która zlokalizowana będzie przy biurach właśnie GCS-u, pomiędzy boiskami A i B - tam przez oba dni znajdziecie strefę gastronomii, zaś w poniedziałek oprócz dmuchanych zabawek AGA-TOMA, kilkugodzinną zabawę dla młodych piłkarzy i ich rodziców poprowadzi mistrz teatralny - p. Grzegorz.

 

W samym turnieju, wśród 48 drużyn, zagra aż osiem zespołów Arki. Nie zabraknie klubów Ekstraklasy, zagrają bowiem Cracovia, Lechia Gdańsk czy Pogoń Szczecin.

 

CEREMONIA OTWARCIA dla wszystkich drużyn i każdego chętnego kibica, odbędzie się w niedziele 23 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Gorskiego 10, podczas której nie zabraknie konkursu dla widzów i oprawy artystycznej, którą przygotuje Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni.

 

Wszystkie mecze po? Finałowe i finałowe, a także 8 meczów w kategorii U 9 rozegramy na Stadionie Miejskim. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, zaś dla najlepszych czekają wielkie puchary i specjalnie przygotowane piękne medale.

 

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/PLAKAT_AGSC_2019_NEW_3c9ccc7e214d6a75c907293a410bee8e.jpg

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia