TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.06.2019

Trener Jacek Zieliński o ostatnich dwóch transferach

O opinię dotycząca dwóch kolejnych nowych zawodników poprosiliśmy trenera Jacka Zielińskiego.

 

Dwa transfery w ostatnich dniach bardzo mnie cieszą. Pozyskaliśmy dwóch zawodników, którzy wzmacniają naszą kadrę przed nowym sezonem. 

Hiszpan Santi Samanes obserwowany był przez jakiś czas przez współpracownika klubu i po wspólnej analizie zdecydowaliśmy o podjęciu próby sprowadzenia go do Arki. Jest szybki, z ofensywnym zacięciem, może grać na obu skrzydłach. Poza tym ma 23 lata i liczę, że najlepsze jeszcze przed nim.

Jeśli chodzi o bośniackiego defensywnego pomocnika Azera Busuladzica, to jednym z naszych priorytetów było zastąpienie Marko Vejinovica, który był ważnym ogniwem Arki w decydujących spotkaniach w ub. sezonie. Azer daje nam pewność, że to się powiedzie. To niezwykle doświadczony zawodnik, wojownik. W ostatnich dwóch sezonach grał regularnie w czwartym klubie ekstraklasy greckiej, a wcześniej był solidnym zawodnikiem Dinama Bukareszt.

 

Przypomnijmy, że zespół wraz ze sztabem spotyka się 18 czerwca.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia