09.09.2018

Grali wypożyczeni

Na boiskach pierwszej, drugiej i trzeciej ligi mogliśmy w ostatnich dniach oglądać ośmiu wypożyczonych z Arki zawodników. Pięciu z nich miało okazję świętować w tej kolejce zwycięstwo.

Fortuna 1 liga

Z uwagi na reprezentacyjną przerwę podczas tego piłkarskiego weekendu na zapleczu Ekstraklasy zobaczyliśmy tylko jednego gracza z Gdyni. Był nim Maksymilian Hebel, który pojawił się w 89 min. wygranego przez Bytovię 4:1 meczu z GKS-em Tychy. Dla naszego pomocnika był to piąty ligowy występ w tym sezonie.

II liga

Jakub Wawszczyk z umową na 3 lata.

Jakub Wawszczyk rozegrał 79 min. w wygranym przez Radomiaka meczu z Gryfem Wejherowo.

Jego koledzy zaaplikowali trzy gole wypożyczonemu z Arki Szymonowi Więckowiczowi, który zagrał kolejne całe spotkanie pomiędzy słupkami zespołu ze Wzgórza Wolności.

Oskar Ryk

W tym meczu zagrał także Oskar Ryk, który pojawił się na murawie w 75 min. gry.

Do „bratobójczego” pojedynku mogło dojść także w meczu Olimpii – tej z Grudziądza z tą z Elbląga. Na murawie zobaczyliśmy jednak tylko jednego Arkowca. Był nim Mikołaj Gabor, który zameldował się w 84 min. gry. Trzy minuty później jego zespół ustalił wynik tego spotkania na 3:0 dla gospodarzy.

III liga

Na boiskach trzecioligowych zobaczyliśmy trzech zawodników Arki.

Dwóch wybiegło na boisko w Szczecinie, gdzie KP Starogard Gdański pokonał rezerwy Pogoni 4:1.

Wybierz obszar

W tym meczu Kozakowski rozegrał pełne 90 minut, zaś jego kolega Krzysztof Krakowiak dołączył do gry w 60 min., gdy jego zespół miał na swoim koncie już 3 gole.