TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.04.2018

Rozpocząć udanie drugi rok!

10 kwietnia minął rok od momentu, gdy trener Leszek Ojrzyński przejął stery pierwszego trenera Arki. Od tego momentu zdążył zdobyć Puchar Polski, Superpuchar, utrzymał Arkę w Ekstraklasie, walczy o kolejny finał PP.  Po drodze były efektowne mecze, wygrane, ale także gorzkie porażki.

 

Ogólny bilans trenera to 48 spotkań: 17 zwycięstw, 15 remisów i 16 porażek, bramki:  64-57

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0177_bf0ed3095aa30da3eaec3d20117255fc.jpg

Będzie to więc 40 ligowe spotkanie trenera Leszka Ojrzyńskiego.  Do tej pory w 3 meczach derbowych przegrywał, ale kibice i on sam oczekują, że w piątek nastąpi kres tej złej passy.

 

Obaj szkoleniowcy podczas konferencji prasowych niezależnie od siebie mówili, że wczorajsza Liga Mistrzów pokazała, że nikt nie może być pewien wygranej, a po jednym meczu, przebieg drugiego może być dokładnie odwrotny.

 

Piotr Stokowiec wie, że jego zespół po wygranej w derbach w Gdańsku czeka trudniejsza przeprawa, ale wierzy, że zespół wskoczy na falę wznoszącą:

 

Przygotowujemy się na walkę i na trudniejsze spotkanie. Mamy swój plan i czujemy się coraz mocniej. Drużyna jest coraz lepiej zgrana, zawodnicy coraz lepiej się czują. Jedziemy do Gdyni z szacunkiem do rywala, ale nie ma w nas bojaźni i czujemy się coraz pewniej.

 

Arka musi zrobić wszystko, aby tego wrażenia go pozbawić.

 

Chce tego dokonać na początku rozpoczętego drugiego roku pracy trener Leszek Ojrzyński:

 

Chciałbym widzieć Arkę bombową, która gra o pełną pule, która wszystko robi, aby tą pulę osiągnąć i to wykonuje.  Chcieć to jest za mało. Trzeba dążyć do tego. Czasami gołym okiem widać determinację i energię,  która się unosi nad drużyną i o to przyjdzie nam walczyć. Niejednokrotnie to pokazywaliśmy przy naszej publiczności. Lechia miała mecz u siebie, kibice jej pomagali.  Tutaj razem zjednoczymy siły i w końcu zrobimy to, co powinniśmy zrobić wcześniej.

   http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5960_a464bf6e03f933f3c7178deb88e8080f.jpg

Każdy wie jak ważne to spotkanie i musi sprostać temu wyzwaniu wychodząc jutro na murawę Stadionu Miejskiego w Gdyni.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_6041_4a0aeedbcd41dde150b0aa2dca035e6e.jpg

Nasi zawodnicy wiedzą także jak po meczu w Gdańsku, bez szacunku dla barw swoich rywali, postępowali niektórzy zawodnicy Lechii, którzy dzisiaj zostali ukarani finansowo przez Komisję Ligi.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_6022_c1f6fe4abf31944e168a26cc8ad9073f.jpg

Jutro „Arkowcy” poczują moc swoich trybun i nie mogą powtórzyć już tego co się działo w pierwszej połowie w ubiegłą sobotę.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_5961_dec8cdf2b75fb3d6bd436b18593cfef1.jpg

Dzisiaj po treningu na głównej płycie mobilizował ich w sposób szczególny Krzysztof Sobieraj. Jaką moc wyzwalają tego typu przemowy „Sobiego” widzieliśmy podczas finału Pucharu Polski. 

 

Arka Razem!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia