TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.04.2018

Kara od Komisji Ligi.

Komisja Ligi Ekstraklasy SA poinformowała Klub, że w związku ze zdarzeniami podczas meczu Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia – Legia Warszawa, opisanymi w raporcie delegata postanowiła nałożyć na Arkę karę finansową w wysokości 10.000 (dziesięć tysięcy) złotych.

 

Arka w tym sezonie straciła już ponad 300 tys. złotych. Dwumecz z FC Middtjylland łącznie klub kosztował 63 tysiące euro i 46 tys. zł.  Po meczach w lidze Arka jesienią karana była wcześniej 3 razy. Superpuchar w Warszawie kosztował 5 tys. zł, ligowa inauguracja sezonu ze Śląskiem Wrocław - 10 tys. zł, mecz z Górnikiem Zabrze 15 tys. zł.

 

Jeszcze raz apelujemy o zaniechanie negatywnych w skutki działań dla Klubu! Arka to nasze wspólne dobro. Szanujmy je, bo Arka to My wszyscy. Wiemy i wielokrotnie tego wszyscy doświadczyliśmy, że można zrobić fantastyczną atmosferę i dopingować w sposób, który nie niesie za sobą konsekwencji finansowych.

 

Bądźmy razem, wspierajmy naszych zawodników, dbajmy o Arkę!

 

#ARKARAZEM

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia