TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.03.2018

Piłkarski Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni

Po ponad roku pieczołowitych przygotowań, Stowarzyszenie Inicjatywa Arka startuje z projektem utworzenia klasy sportowej na poziomie IV, dedykowanej UCZNIOM OBECNYCH KLAS III-ich szkół podstawowych z Gdyni i ościennych powiatów. Mogą to być zarówno aktualni zawodnicy S.I. "ARKA" Gdynia z roczników 2008 oraz 2009, jak również ci , którzy obecnie nie są zawodnikami żadnego pomorskiego klubu lub w którymś z nich aktualnie trenują. 

 

Już w sobotę 24 marca br. w godzinach 10.00 - 13.00 w Szkole Podstawowej nr 35 przy ul. Uczniowskiej 1 na gdyńskim Witominie odbędzie się PIŁKARSKI DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY dla rodziców i ich dzieci - którzy chcą kandydować do statusu ucznia - zawodnika w piłkarskiej klasie IV w roku szkolnym 2018/2019.

 

Pani Dyrektor Janina Ostałowska wraz z gronem pedagogicznym oraz Zarząd SI. "ARKA" Gdynia serdecznie zapraszają zarówno tych rodziców i chłopców, którzy są zdecydowani na kontynuację nauki połączonej z wzmocnionym rozwojem piłkarskim w naszym Klubie, jak i te osoby, które rozważają taką opcję, jednakże nie są jeszcze do niej przekonani.

 

PIŁKARSKI DZIEŃ OTWARTY to będzie nie tylko okazja do poznania placówki i jej nauczycieli, ale przede wszystkim możliwość poznania szczegółowych założeń programu nauczania oraz systemu szkolenia w piłce nożnej w oparciu o porozumienie organizacyjne i merytoryczne z klubem ARKA GDYNIA.

 

Podczas Dnia Otwartego będą obecni nie tylko pracownicy Szkoły, ale także trener koordynator SI. „ARKA” Gdynia oraz klubowi trenerzy, prowadzący roczniki 2008 i 2009, którzy szczegółowo będą odpowiadać na pytania rodziców, w tym na te kwestie, które poruszane były na styczniowym spotkaniu zapoznawczym nt. budowy klasy sportowej, zorganizowanym przez SI. "ARKA" w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

 

Szkoła Podstawowa nr 35 to placówka, której absolwentami jest nie tylko czterokrotna olimpijka Monika Pyrek ale przede wszystkim aktualny Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, który podczas konferencji prasowej w dniu 23 lutego br. w hali Gdynia Arena mówił :

 

"Gdynianom leży na sercu dobro Arki. Dziś łączymy siły i podkręcamy obroty, aby wkrótce cieszyć się z jeszcze większych sukcesów. Miasto sukcesywnie inwestuje w infrastrukturę sportową oraz szkolenie dzieci i młodzieży. Jednym z priorytetów, jeśli chodzi o sport, jest budowanie profesjonalnych struktur w gdyńskich klubach. Żółto-niebieska piramida szkoleniowa funkcjonuje dobrze, co nie znaczy, że nie może być jeszcze lepiej. Silna Arka to nasz wspólny cel, do którego dziś znacznie się zbliżamy."

 

Szkoła Podstawowa nr 35 to przede wszystkim placówka ukierunkowana na nowoczesne zarządzanie talentami najmłodszych mieszkańców, co działa absolutnie spójnie z działaniami Klubu. SP 35 to grono ludzi wysoce wykształconych, którzy przygotowali już autorski projekt prowadzenia klasy sportowej, w oparciu o optymalizację uzyskiwania wysokiego poziomu wiedzy przez uczniów - zawodników, w ramach podstawy programowej i zajęć pozalekcyjnych. I omówienie tego zamierzenia ma być głównym celem spotkania z rodzicami i zawodnikami, w dniu 24 marca br.

 

Podczas niniejszego wydarzenia rodzice i zawodnicy dowiedzą się ponadto o aktualnym stanie rozbudowy infrastruktury sportowej oraz dydaktycznej, będącej do dyspozycji uczniów. Nie zabraknie ponadto czasu na indywidualne konsultacje z Dyrekcją placówki oraz trenerami. Podczas spotkania odbędzie się ponadto prezentacja trenera klubowego - nauczyciela klasy piłkarskiej a także prezentacja wychowawcy klasy. Każdy z rodziców otrzyma regulamin klasy oraz program nauczania Szkoły. Nie zabraknie także niespodzianek.
 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SP35_nabor_f1005fba03d1be6529f4b0fe18b525e0.jpg

RAMOWY HARMONOGRAM DZIAŁAŃ DOT. BUDOWY KLASY PIŁKARSKIEJ W S.P. 35 w Gdyni:

 

a/ 24 III 2018 g. 10.00 - Piłkarski Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdyni 

b/ 01 IV - 30 IV 2018 - Termin składania dokumentów rekrutacyjnych

c/ 11 V - 17 V 2018 - Testy sprawności piłkarskiej - (1 dzień)

d/ 01 VI - 15 VI 2018 - Ogłoszenie listy przyjętych do klasy sportowej SP 35
 
SZCZEGÓŁOWY PLAN PIŁKARSKIEGO DNIA OTWARTEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 35 w Gdyni:  (sobota 24 III 2018 r., godz. 10.00):
 
1. Powitanie rodziców i uczniów na Dniu Otwartym - przedstawienie dokładnego planu Dnia Otwartego

 

2. POZNAJMY SIĘ - integracja dla rodziców i uczniów

 

3. Udział uczniów i rodziców w zajęciach:    

 

- JĘZYK ANGIELSKI - przykładowa lekcja dla uczniów klasy piłkarskiej    

- ZAJĘCIA INFORMATYCZNE - panel pokazowy zajęć komputerowych    

- ZAJĘCIA CHEMICZNE - prezentacja doświadczeń w nowej, profesjonalnej pracowni chemicznej

 

4. Spotkanie z Dyrekcją Szkoły oraz Zarządem Klubu - omówienie oferty oraz systemu edukacji w Szkole        Podstawowej nr 35 w Gdyni

 

5. Przedstawienie trenera oraz wychowawcy klasy piłkarskiej oraz programu szkolenia

 

6. Przedstawienie nauczycieli uczących w klasie piłkarskiej oraz indywidualne konsultacje.
 
To ważny krok dla rozbudowy i optymalizacji procesu szkoleniowego młodych piłkarzy, która jest celem nadrzędnym we wszechstronnej edukacji każdego indywidualnie naszego podopiecznego, dlatego serdecznie...
 
Na Dzień Otwarty może przyjść każdy zainteresowany, bez wcześniejszych zapisów!
 

ZAPRASZAMY!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia