05.11.2017

Juniorzy młodsi rozgromili Wdę Świecie.

Dużą skuteczność pokazali dziś nasi juniorzy młodsi. Arka rozgromiła Wdę Świecie aż 10:1 (7:0).

Centralna Liga Juniorów U17 - 12 kolejka

Arka Gdynia - Wda Świecie 10:1 (7:0)

Bramki: Młyński 13', Urbański 3 (17', 24', 34'), Stępień 19', Faltyński 22' (k.), Wiśniewski 2 (29', 65'), Obłąkowski 45', Wojda 52' - 47'

Arka: Michniewicz - Wojda, Janczak (50' Szwoch), Jahn, Stępień (41' Ossowski), Faltyński, Urbański (41' Obłąkowski), Talaśka, Wiśniewski, Młyński, Szaflarski

Arka była zdecydowanym faworytem tego meczu, co potwierdziło się na boisku. Już do przerwy nasza drużyna prowadziła aż 7:0. Wynik meczu otworzył w 13 min. Młyński, a w pierwszej połowie bramkarza Wdy pokonali także: Faltyński z rzutu karnego, Stępień, Wiśniewski i trzykrotnie Urbański.

Po przerwie podopieczni trenera Jakuba Frydrycha dołożyli trzy kolejne trafienia i zakończyli mecz z dwucyfrową zdobyczą bramkową. Na 8:0 trafił w 45 min. Obłąkowski, następnie honorowego gola strzelili goście, ale później bramki Wojdy i Wiśniewskiego przypieczętowały efektowną wygraną Arki.