TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

25.10.2017

Piłkarze po meczu. Pierwsza połowa była lepsza.

Gdyńscy piłkarze, podobnie jak ich szkoleniowiec na konferencji, byli zadowoleni przede wszystkim z pierwszych 45 minut meczu z Chrobrym. Po zmianie stron zmiana taktyki była zaplanowana i przyniosło to spodziewany efekt. Zaliczka jest znacząca, ale ostateczne rozstrzygnięcie jeszcze nie zapadło.

 

 

Antoni Łukasiewicz (Arka):

 

- Dzisiaj najważniejsze jest to, że zrealizowaliśmy cel. Przyjechaliśmy tutaj wygrać i udało się to zrealizować. Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu, stworzyliśmy wtedy kilka stuprocentowych sytuacji. Szkoda, że nie udało się podwyższyć prowadzenia. W drugiej połowie mieliśmy trochę inne założenia. Mieliśmy się troszeczkę cofnąć, ale zaczęliśmy grać zbyt głęboko. W konsekwencji Chrobry też stworzył swoje sytuacje, ale wyszliśmy z tego obronną ręką. Szacunek dla chłopaków za ciężką pracę. Jesteśmy bliżej półfinału.


Nie wywalczyliśmy jeszcze awansu. Trzeba z szacunkiem i pokorą podejść do kolejnego spotkania. W zeszłym sezonie mieliśmy wiele sytuacji, które nauczyły nas, że o awans do następnej rundy trzeba walczyć do samego końca. Dzisiaj zrobiliśmy krok, ale nie oznacza to, że już przeszliśmy do półfinału. Ciężka praca przed nami. Nie mowa mowy, żeby już teraz cieszyć się z awansu. Trzeba jeszcze postawić „kropkę nad i” w Gdyni. 

 

 

Ruben Jurado (Arka):

 

 

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Zwłaszcza pierwsza połowa była super, wymienialiśmy wiele dokładnych podań i żałujemy, że prowadziliśmy tylko 1:0.

 

Druga połowa była już zdecydowanie trudniejsza, Chrobry zaczął grać lepiej. Udało nam się zachować jednak pełną koncentrację, a w końcówce zdobyliśmy drugą bramkę. 2:0 to świetny wynik przed rewanżem. 

 

 

es, skubi, Polsat Sport 

 

KUP BILETY NA DERBY!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilety_LGD_85455697002719f66e658458d76beb45.jpg

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia