TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

14.10.2017

Trenerzy po meczu Bruk-Bet Termalica - Arka.

Obaj trenerzy chcieli wznowić rozgrywki zwycięstwem, ale musieli zadowolić się podziałem punktów. Arce zabrakło precyzji przy decydujących podaniach, a gospodarze po objęciu prowadzenia, nie zagrali tak jak oczekiwał tego ich szkoleniowiec. 

 

Leszek Ojrzyński (Arka):

 

W 3 minucie dostajemy bramkę, nie powinniśmy jej dostać. To jest gra błędów i te błędy popełniliśmy. Drużyna konsekwentnie dążyła do wyrównania. Mieliśmy swoje sytuacje. W I połowie mieliśmy 11 rzutów rożnych. To jest mega wyczyn, ale nic z tego nie było. Tego nie wykorzystaliśmy. Dużo atakowaliśmy skrzydłami, a zawodnicy gospodarzy ekspediowali piłkę na rzuty rożne. Trudno, mamy jeden punkt.

 

Na razie jesteśmy mistrzami remisów w lidze i gramy dalej. Ciężkie mecze przed nami. Będziemy naszą grę sukcesywnie poprawiać. Mieliśmy lekką przewagę w tym spotkaniu, mogliśmy wycisnąć więcej, ale czegoś zawsze brakowało, bo takiej stuprocentowej sytuacji dzisiaj nie było. Szwankowało ostatnie podanie. Gdyby przy 3-4 sytuacjach było lepsze, to byłyby to sytuacje wyśmienite, a my do tego nie doprowadziliśmy.

 

Maciej Bartoszek (Bruk-Bet):

 

Po tym spotkaniu czujemy bardzo duży niedosyt. Mocno przygotowywaliśmy się na stałe fragmenty gry Arki , ale też mieliśmy inaczej grać. To że Arka miała ich tyle w 1 połowie to nasza wina i brak konsekwencji, który się wdarł po strzeleniu przez nas bramki. W 2 połowie już to wyglądało lepiej. Arka nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, my mogliśmy z naszych wyciągnąć zdecydowanie więcej. Jest niedosyt, bo powinniśmy ten mecz wygrać.

 

skubi, tr

 BILETY NA JAGIELLONIĘ!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

Zachęcamy do zakupu biletów w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się TUTAJ oraz poprzez stronę internetową.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_c199ddb88db1a112e1578518ccb531fe.jpg

 

KUPISZ NA JAGIELLONIĘ SZYBCIEJ KUPISZ NA DERBY!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilety_LGD_85455697002719f66e658458d76beb45.jpg

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia