TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

16.07.2017

Trenerzy po meczu Arka - Śląsk.

Po meczu ze Śląskiem trener Arki Leszek Ojrzyński gratulował drużynie ważnego zwycięstwa na inaugurację sezonu. Z kolei szkoleniowiec rywali Jan Urban przyznał, że jego zespół musi się wystrzegać takich błędów, jakie popełnił dzisiaj przy straconych bramkach.

 

Jan Urban (Śląsk):

 

- W tym meczu nie było dużo sytuacji, szczególnie w pierwszej połowie. Przygotowaliśmy się mocno na stałe fragmenty gry, gdyż nie mamy dużo wysokich zawodników. Wiedzieliśmy też, że atutem Arki są dalekie wrzuty piłki z autu. Przed tym się ustrzegliśmy, ale po akcji i dośrodkowaniu spod linii najniższy zawodnik na boisku strzelił nam gola głową. Musimy takim sytuacjom zapobiegać. Na boisku mecz był wyrównany, a ta bramka pozwoliła Arce grać inaczej. O drugiej bramce nie ma co wspominać. Nasz zawodnik popełnił błąd. Z naszej strony było potem kilka sytuacji, ale wiadomo, że przy stanie 0:2 gra się inaczej niż przy 0:0.

 

Leszek Ojrzyński (Arka): 

 

- Chcieliśmy wygrać i chłopaki to osiągnęli. Brawa dla nich i dla kibiców - dziś była ich dwucyfrowa liczba. Nie było nam łatwo w tym meczu. Mogliśmy rozpocząć świetnie, ale Wrąbel obronił strzał Grzegorza Piesio. W przerwie przeprowadziliśmy jedną zmianę. W drugiej części skopiowaliśmy bramkę z Pucharu Polski. Dośrodkował spod linii bocznej Marciniak, a tym razem celnie strzelił głową Kun. Trzy punkty na początek są bardzo ważne, bo ciężka liga przed nami.

 

Plan przed meczem był nieco inny. Myśleliśmy o innych zmianach, ale sytuacja na boisku zmieniła te plany. Gratulacje jeszcze raz dla drużyny. Pracujemy dalej, bo jest nad czym pracować.

 

Oczekiwałem więcej od Marcusa i stąd zmiana w przerwie. Pamiętam jednak, że chociażby w Warszawie grał dobrze. Rywalizacja jest duża. Będzie się zdarzało, że dokonamy zmian już w przerwie. Do przerwy gra była zbyt apatyczna. Było parno i to też wpływało na zawodników.

 

Dominik Hofbauer może od nas odejść. To jest jednak pytanie do działaczy. Najbliższe dni mogą przynieść wyjaśnienie tej sytuacji. 

 

Na koniec konferencji jeden z dziennikarzy zapytał rzecznika prasowego  o kwestie związane z karami dla Klubu, za zachowanie kibiców po  meczu w Warszawie oraz brak reakcji na apele, dotyczące środków pirotechnicznych. Zaapelował także do innych dziennikarzy o potępianie zachowań części kibiców, którzy z jednej strony śpiewają i wspierają Klub, a z drugiej narażają go na dotkliwe kary.

 

Klub przyłącza się do tego apelu!

 

SPONSOR MECZU ZE ŚLĄSKIEM

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/lotto_trawa_188a0df5cbdd282ee8acc92955853fa0.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia