TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TikTok Arka LinkedIn NO10 Nocny Bieg Świętojański Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Betclic


Aktualności

img

14.06.2017

Arka II po raz ostatni w sezonie w Gdyni.

W świąteczny czwartek po raz ostatni w tym sezonie nasz drugi zespół zagra na własnym boisku. W 33 kolejce 4 ligi Arka II podejmie Grom Nowy Staw. Początek meczu o godz. 15.00.

 

Zespół z Nowego Stawu to jedna z rewelacji sezonu w 4 lidze. Grom przystępował do rozgrywek jako beniaminek i po 32 kolejkach zajmuje bardzo wysokie 3 miejsce w tabeli. W dotychczasowych meczach zdobył 61 pkt. (bilans 19-4-9, bramki 66-43). Z kolei Arka II plasuje się na 6 miejscu z 57 pkt. na koncie (bilans 18-3-11, bramki 77-35). Awans do 3 ligi zapewniła już sobie Wierzyca Pelplin.

 

W ostatniej kolejce oba zespoły zremisowały swoje mecze 1:1. Arka II podzieliła się punktami na wyjeździe z Orkanem Rumia, a Grom u siebie z GKS-em Kolbudy.

 

Jesienią w Nowym Stawie żółto-niebieskim nie udało się zdobyć puntów. Grom wygrał to spotkanie 2:1. Teraz podopieczni trenera Roberta Wilczyńskiego staną przed szansą zrewanżowania się rywalom za tę porażkę.

 

W meczu z Orkanem nasz szkoleniowiec dał szansę debiutu w 4 lidze Piotrowi Pruszyńskiemu oraz Oskarowi Rykowi, który zdobył bramkę dla Arki. 

 

Zapraszamy do przyjścia na to spotkanie. Wstęp bezpłatny. 

 








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI