TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.01.2017

Nowości w programie Arka Razem.

Wraz ze startem sprzedaży karnetów na rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy pragniemy przypomnieć wszystkim kibicom o programie lojalnościowym dla posiadaczy karnetów "Arka Razem".


Dzięki programowi "Arka Razem", który z powodzeniem wystartował na początku ubiegłego roku, kibice mogą uzyskać zniżki w wielu punktach w całej Gdyni. Ideą programu jest wyselekcjonowanie punktów, gdzie będziecie mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek za okazaniem karnetu!

 

 

Oficjalna strona programu www.arka.gdynia.pl/arkarazem uległa modyfikacji, tak aby była jeszcze bardziej przejrzysta i miła dla oka.

 

 

Z najważniejszych zmian należy zwrócić uwagę na ułatwiający wyszukanie interesujących nas punktów, nowy podział kategorii branżowych...

 

 

...oraz nową mapę punktów, która znacząco pomoże zlokalizować interesujący nas punktu.

 

 

Na stronie znajdziecie min. korzyści wynikające z posiadania karnetu oraz listę punktów, które przystąpiły do programu. Aktualnie w programie uczestniczy już ponad 30 firm z Gdyni i okolic.

 

Firmy, które przystąpiły do programu reprezentują różne branże, dzięki czemu kibice posiadający karnet mają dostęp do zniżek w punktach gastronomicznych, czy też na usługi motoryzacyjne,  informatyczne i stomatologiczne.

 

 

W dalszym ciągu zapraszamy wszystkie firmy lokalne, czy też punkty usługowe do zgłoszeń na adres arkarazem@arka.gdynia.pl, w celu podjęcia współpracy z Klubem w ramach programu.

 

Przystępując do programu można uzyskać wiele profitów, min.:

  • darmową reklamę, na oficjalnej stronie klubowej 
  • setki nowych klientów identyfikujących się z żółto-niebieskimi barwami
  • prezentację firmy na klubowych kanałach „social media”
 
Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z rabatów!
Namawiajcie znajomych, zgłaszajcie własne firmy!
#ArkaRazem!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia