TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

06.01.2017

Rocznik 2007 wygrywa Amber Cup 2017!

Kapitalnie spisał się w Gdańsku rocznik 2007 Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia. W finale nasi młodzi piłkarze  pokonali zespół Akademii Sportowej Pomorze z Gdańska w rzutach karnych 2:1.
 
Drużyna Przemysława Wiszniewskiego w całym turnieju nie przegrała spotkania, a w grupie pokonała m.in. gospodarza imprezy Lechię Gdańsk 3:2!
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/586fcf6f81516__b8dd8cec872ebb08ee222c1ef0d8bb67.jpg
Młodzi zawodnicy wykazali się sporą odpornością wygrywając dwa mecze w serii rzutów karnych!
 
Zawodnikiem turnieju został Euzebiusz Belka.
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3470_bec7c3712c7e98dd4c5301c2165ab6ee.jpg
Wyróżnienie fair play otrzymał Martin Małkowski!
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3471_8c03f81e142aeff737e9c31f7d7da137.jpg
Kadra zespołu na turnieju:
 
1.Adam Idziaszek br.
2.Dominik Cichy
3.Miłosz Kaczmarek
4.Paweł Pazura
5.Euzebiusz Belka
6.Martin Małkowski
7.Artur Radomski
9.Borys Rokita
10.Alex Łukasiewicz
11.Przemysław Zakrzewski

Trener: Przemysław Wiszniewski, Kierownik: Bartosz Zaryczański
 
Wyniki turnieju drużyn rocznika 2007 Amber Cup:
 
Grupa A
Lechia Gdańsk - UKS Byki Słupsk 0:2, Arka Gdynia - Gwardia Koszalin 2:1, UKS Byki Słupsk - Gwardia Koszalin 4:2, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:3, Arka Gdynia - UKS Byki Słupsk 3:2, Gwardia Koszalin - Lechia Gdańsk 1:2

Grupa B
Jagiellonia Białystok - Beniaminek 03 2:2, Śląsk Wrocław - Stomil Olsztyn 2:0,  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:3, Beniaminek 03 - Stomil Olsztyn 1:3, Śląsk Wrocław - Beniaminek 03 4:1, Stomil Olsztyn - Jagiellonia Białystok 1:2

Grupa C
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2:1, AS Pomorze - Drutex-Bytowia Bytów 5:0, Pogoń Szczecin - AS Pomorze 2:1, Kotwica Kołobrzeg - Drutex-Bytowia Bytów 5:0, AS Pomorze - Kotwica Kołobrzeg 1:0, Drutex-Bytowia Bytów - Pogoń Szczecin 0:9
 
Ćwierćfinały:
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 1:1 (k. 2:1)
Śląsk Wrocław - AS Pomorze 0:1
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:4
Kotwica Kołobrzeg - UKS Byki Słupsk 3:2
 
Półfinały
AS Pomorze - Jagiellonia Białystok 1:0
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 3:1
 
Mecz o 3. miejsce
Jagiellonia Białystok - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (k. 3:2)
 
FINAŁ
AS Pomorze - Arka Gdynia 0:0 (k. 1:2)
 
Gratulujemy!
 
tr
info: źródło własne, foto:  gol24.pl







Poprzedni Następny

Mapa Strony