TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.08.2016

Początek przygotowań do meczu z Jagiellonią.

Po efektownym zwycięstwie nad Ruchem Chorzów, nasz zespół rozpoczął mikrocykl trenigowy przed kolejnym meczem ligowym z Jagiellonią. To spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 18.00 w Białymstoku.

 

Trenerzy podzielili dzisiejszy trening na trzy etapy. Pierwszym z nich była analiza piątkowego meczu z Ruchem Chorzów. Następnie wszyscy przenieśli się na siłownię na stadionie rugby.

 

Trzecim etapem były zajęcia na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu. Pogoda na samym początku nie oszczędzała żółto-niebieskich. Niemal równo ze startem tej części, zaczął padać ulewny deszcz, jednak po kilku minutach warunki atmosferyczne uległy zdecydowanej poprawie.

 

Zawodnicy zaliczyli na boisku ćwiczenia doskonalące umiejętności techniczne, a następnie trenerzy zarządzili grę 10 na 10. W treningu wziął udział testowany w meczu z Al-Nasr Ukrainiec Andrij Vatseba.

 

Do zajęć powraca powoli także Michał Nalepa. Uczestniczył dziś z drużyną w ćwiczeniach na siłowni, a na boisku odbył trening biegowy. Jak widać, pomimo niesprzyjającej pogody, pracował z całych sił, by jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia i być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

 

Jutro trening zaplanowano na godzinę 12.00.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia