TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.04.2016

Kaszuby grają z Arką. Czas na Puck!

Baro dzãkùjemë za przińdzenié na mecz Arczi wszëtczim kibicóm z Kartuz. Tim razã rëszómë na Nordã ë chcemë wszëtczich mieszkeńców Pùcka rôczëc na mecz z GKS Bełchatów. Pamiãtôjta, że bilietë dlô Was bądą blós za jednégò złotégò. Do ùzdrzeniô w Gdinie. Kaszëbë Grają z Arką!

 

*** 

 

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz  Arka Gdynia – GKS Bełchatów, który rozegrany zostanie 15.04. (piątek) o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim w Gdyni. Więcej o sprzedaży przeczytacie TUTAJ. 

 

Przypominamy wszystkim kibicom o akcji promocyjnej „Kaszuby grają z Arką!”, której ideą w myśl hasła „Arka Razem”, jest zaproszenie na każdy mecz kibiców z danego miasta lub gminy na Kaszubach. Każdy mecz Arki dedykowany będzie mieszkańcom innej miejscowości lub gminy! Czas na..miasto oraz gminę PUCK ! 

 

 

 

Już na mecz z GKSem Bełchatów (15.04. godz. 20:30) wszyscy mieszkańcy z gminy oraz miasta Puck będą mogli skorzystać z promocji i kupić bilety na to spotkanie w cenie 1 zł*! W celu skorzystania z promocji prosimy o przesyłanie danych osobowych wraz ze skanem dokumentu tożsamości (w celu weryfikacji miejsca zamieszkania) na adres  bilety@arka.gdynia.pl lub osobiste stawiennictwo w siedzibie klubu.

 

UWAGA! Promocja obowiązuje TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY (do 14.04.2016 włącznie).

Wszystkie bilety promocyjne, które nie zostaną odebrane do piątku (15.04.)  do godz. 18:00 zostaną ANULOWANE!

 

* Podana cena dotyczy biletów kupionych na Trybuny Górka oraz Tory.

 

ARKA RAZEM!

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia