TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.11.2015

Pomóżmy Agatce!

Licytacja dla Agatki!

 

Agatka Niemczyk ma 6 lat i zmaga się z nawrotem nerczaka  zarodkowego. Leczenie rozpoczęła jako 4,5 letnia dziewczynka, dzielnie znosząc operację usunięcia prawej nerki i 24 chemioterapię.

 

W czerwcu 2014 uznano Agatkę za zdrową. Niestety, po roku choroba znów zaatakowała. Agatka zamiast wyjechać na wymarzone wakacje wylądowała na bloku operacyjnym. Okazało się, że guz jest oporny na leczenie chemioterapią.

 

Dziewczynka jest obecnie w grupie wysokiego ryzyka. Guz co prawda usunięto ale na linii cięcia były zmiany nowotworowe. Przeszła 14 radioterapii i jeden cykl czteroskładnikowej chemioterapii. Walczy bardzo dzielnie , jednak walka ta jest nierówna. Potrzebuje poszerzyć leczenie i zrobić dodatkowe badania, co jest możliwe tylko w Niemczech. Chcą także zablokować wadliwy gen, odpowiedzialny za chorobę. Wszystkie te rzeczy są bardzo kosztowne dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/licytacja_Agatka_ee172264dc73b6364ed89a45286018bd.jpg

 

 

Dzięki uprzejmości trenera Grzegorza Nicińskiego oraz wszystkich piłkarzy Arki Gdynia możemy wystawić na licytację oryginalną koszulkę oraz dwa plakaty z podpisami trenerów oraz zawodników gdyńskiego klubu.

 

Pieniądze z licytacji pomogą Agatce w kosztownym leczeniu.Wszystkie osoby, które chcą pomóc Agatce zapraszamy do licytacji na Facebooku:   https://www.facebook.com/marcin.radtke.10/posts/1070249359665406

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/licytacja_plakat_3a4a2cf07e6864cddc28df8af14bd74c.jpg

 

 

Aukcja trwać będzie do 27 listopada do godziny 20.30. 

 

Liczymy, że miłość oraz przywiązanie do barw naszego klubu zaowocuje chęcią pomocy Agatce, która tej pomocy najbardziej potrzebuje. Niech miejsce w tabeli, bardzo dobra gra oraz serce jakie oddają piłkarze Arki na boisku niesie Was by zdobyć jakże cenne prezenty.

 

Zachęcamy do licytacji!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia