TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.10.2015

W niedzielę Arka Gdynia Children Day.

W niedzielę  04  października br. na terenie ośrodka treningowego naszego Klubu na gdyńskim Witominie (Nauczycielska 9) odbędzie się nabór do grup młodzieżowych pod nazwą ARKA GDYNIA CHILDREN DAY.

 

Jeżeli chcesz zostać piłkarzem Arki Gdynia to impreza ta, to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby grać w żółto-niebieskiej koszulce! Trenerzy poprowadzą zajęcia sportowe, a  młodzi adepci futbolu zaprezentują swoje umiejętności z zakresu czucia piłki, dryblingu, szybkości. Będą miały miejsce również  mini mecze piłkarskie.

 

Na imprezę mogą przyjść wszyscy chłopcy w wieku 6 - 10 lat bez względu na miejsce zamieszkania. Zapraszamy dzieci z Gdyni, Rumi, Redy i Wejherowa, z Chwaszczyna, Sopotu, Bojana, Pucka, Kartuz, Przodkowa. Zachęcamy także sympatyzujących z Arką mieszkańców Gdańska oraz dalszych miast  w których mieszkają fani naszego Klubu, choćby z Półwyspu Helskiego oraz mniejszych i większych miejscowości powiatów człuchowskiego, tczewskiego i kościerskiego.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plakat_AGCHD_800_PIX_2403ed16296214e805d2ac7d2fd88cc1.jpg

 

 

Rejestracja rozpoczyna się na miejscu, pół godziny przed planowym rozpoczęciem zajęć i trwa 15 minut:

Rocznik 2006 oraz 2007 – Rejestracja w godzinach: 9.30 -9.45

Rocznik 2008 oraz 2009 – Rejestracja w godzinach: 11.30 – 11.45

 

Poza naborem nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Dzieci będą mogły zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z piłkarzami I ligi ARKI Gdynia oraz z naszą klubową maskotką - Śledziem. Każdy ponadto uzyska dyplom z tej imprezy oraz upominek a dla chętnych i odważnych konkurs wiedzy o piłce nożnej i mieście Gdynia.

 

Arka Gdynia Children Day to najlepsza okazja do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i dołączenia do grona prawdziwych piłkarzy! Zabierz ze sobą dobry humor, strój sportowy i przyjdź - pokaż swój zapał do piłki nożnej!

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować do koordynatora imprezy -

trener Marek Hebel, tel. 512 375 925  e-mail: m.hebel@si-arka.gdynia.pl

 

 ZAPRASZAMY!

NIEDZIELA, 4 października  - Nauczycielska  9 na Witominie w Gdyni

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia