TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.11.2015

Finał akcji! Dziś zbieramy ostatnie kapsle!

Już dziś możesz pomóc naszemu klubowi zorganizować oprawę meczową!  Już dziś mamy odbędzie się finał akcji piwa Tyskie, w ramach której kibice oraz mieszkańcy miasta mogą zbierać kapsle i wrzucać je do specjalnych urn.

 

Link do wydarzenia na portalu Facebook. 

 

W zamian za zebranie 80 000 kapsli, Tyskie przekaże  klubowi 25 000 złotych na organizację opraw meczowych i wyjazdy kibiców na mecze. Tyskie od lat jest blisko kibiców i wspiera ich w przeżywaniu sportowych emocji.

 

Na co Kibice przeznaczą otrzymane fundusze?


"Na co konkretnie przeznaczymy otrzymaną nagrodę? Na 3 rzeczy:

1) pomoc charytatywną dla potrzebujących naszej pomocy kibiców Arki,

2) nowe nagłośnienie na sektorze "Górka" oraz

3) na dowolne cele kibicowskie w konkursie dla dzielnic i fanklubów Arki, które zbiorą najwięcej kapsli."

 

Żółto - niebiescy nie raz udowodnili, że są ze swoją drużyną na dobre i na złe; nawet w trudnych momentach potrafią wesprzeć zawodników dopingiem. Teraz oprawa ich meczu może być jeszcze lepsza.

 

 

Już dziś, największa urna, licząca blisko 1,5 metra wysokości, która znajduję się w restauracji "Olimpijska 5" zostanie zapełniona zebranymi kapslami. To właśnie tu odbędzie się wielkie liczenie kapsli, które zakończy akcję po czym urna zostanie przeniesiona po końcowym gwizdku na murawę gdyńskiego stadionu gdzie przedstawiciele naszego Partnera przekażą czek Przedstawicielom Kibiców!

 

Prosimy wszystkich Kibiców, którzy zbierali kapsle, o dostarczenie ich do restauracji i wrzucenie do urny przed dzisiejszym spotkaniem.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia