TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.07.2015

Piłkarz meczu: Marcus zaczyna kolejną rundę!

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".

 

 

Za nami pierwszy mecz pucharowy z Pogonią Siedlce i mamy pierwszego lidera. Został nim zwycięzca ub. rundy Marcus da Silva.

 

 

Marcus w meczu zaliczył 2 asysty oraz bramkę nr 32 w barwach Arki. Świetnie spisał się Michał Nalepa - także 2 asysty , a akcja przy bramce Pawła Wojowskiego na długo zapadnie widzom w pamieci. Szkoda, że nie dane było "Małemu" wykończyć akcji strzałem do siatki.

 

Wśród wyróżnionych znalazł się na trzecim miejscu  Rafał Siemaszko. Wrócił po 4 latach  i w swoim meczu nr 14 zanotował premierowe trafienie dla żółto-niebieskich. Jakże ważne bo "do szatni" i dające drużynie napęd na drugie 45 minut.

 

W piątce znaleźli się także Paweł Abbott i Tadeusz Socha.  Teraz czekamy na premierę w lidze z Zawiszą!

 

 

Klasyfikacja po 1 meczu z Pogonią Siedlce:

 

1. Marcus da Silva 24% (82 głosy)- 5 pkt

2. Michał Nalepa 17% (57) - 4 pkt

3. Rafał Siemaszko 14% (48) - 3 pkt

4. Paweł Abbott 8% (29) - 2 pkt

5. Tadeusz Socha 8% (27) - 1 pkt 

 

Łącznie na wszystkich zawodników oddano 376 głosów.

 

Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 

BILETY NA ZAWISZĘ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 

 

img

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia