TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.06.2015

Festyn Rodzinny z żółto-niebieskimi akcentami!

W niedzielę 14 czerwca odbył się kolejny Festyn Rodzinny w Małym Kacku, na którym od kilku lat pojawiają się żółto - niebieskie akcenty. Organizatorami tego corocznego wydarzenia są Parafialny Zespół Caritas oraz Rada Dzielnicy Mały Kack.

 

 Cel festynu jest szczytny: zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na dofinansowanie wakacji dla dzieci. Tegoroczna edycja była bardzo udana, zwłaszcza pod względem finansowym, zysk z festynu przekroczył 9 tysięcy złotych!

 

 

 

Wydarzenia na scenie rozpoczął występ Basi oraz ks. Krzysia, którzy zaprezentowali dwa covery znanych zespołów. W tym samym czasie przed sceną najmłodszych zabawiał nasz "Śledź" z przygotowanym koszykiem ze słodkościami.

 

 

 

Na całym placu festynu odbywały się konkursy, jeden z nich zorganizowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, która swoją siedzibę ma na granicy Małego Kacka i Orłowa.

 

W głównym konkursie nagrodą była zmywarka, która rozlosowana została na zakończenie festynu. O oprawę muzyczną zadbał zespół ER-MIX.

 

 

 

Tegoroczna edycja była bardzo obfita w aukcje, pod młotek poszły m.in. ciasta upieczone przez ks. Zenona, obrazy olejne i haftowane, maskotka, drzewo.... a także zestaw kibica w skład którego wchodził karnet na rundę jesienną Arki Gdynia, kalendarz z autografami trenerów Arki oraz pamiątki z autografami AC Milan!

 

 

 

Dla najmłodszych wystąpił amatorski zespół teatralny ze sztuką "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

 

 

 

Udana impreza i zebrane 9 tysięcy to zasługa wielu osób  i ich ciężkiej pracy oraz pomocy sponsorów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i zapraszamy za rok na Festyn Rodzinny z żółto- niebieskimi akcentami.

 

Sebastian Jędrzejewski 








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia