TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

19.05.2015

Zatrzymać lidera!

Dziś nasz zespół trenował na głównej płycie. To jak zwykle zajęcia z elementami taktyki oraz doskonalenia stałych fragmentów gry. To niezbędne, aby przeciwstawić się liderowi!

 

Po  pełnym dramaturgii i zwrotów akcji meczu w Siedlcach przed Arką , patrząc na ligową tabele zupełnie  innej kategorii rywal.

 

Zagłębie Lubin prowadzi w tabeli, pewnie zmierza do Ekstraklasy , z której spadło w ub. sezonie. Do tej pory lubinianie ponieśli w trakcie rozgrywek tylko 3 porażki. W tym roku spisują się znakomicie gdyż stracili tylko 1 bramkę, a ich wiosenny bilans to 9 zwycięstw – 2 remisy  bramki 21-1!

 

Mimo takiego bilansu strzelcy bramek rozkładają się równomiernie, nie ma snajpera, który walczyłby o tytuł króla strzelców. To jednak siła lidera i w głowach naszych szkoleniowców oraz nogach piłkarzy jak powstrzymać  tak dobrze funkcjonujący zespół. Poprawić błędy w  defensywie, aby Jakub Miszczuk miał jak najmniej pracy - to także zadanie dla naszej drużyny!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A5943_3bdba5f4fbd6e3fad893ae8d0513ccd4.jpg

 

Dla Arki to może być mecz, w którym po nieco zwariowanym spotkaniu w Siedlcach piłkarze pokażą , że są w stanie powalczyć także z liderem i przełamać passę spotkań bez wygranej z tym rywalem. 

 

Ostatni raz z Zagłębiem Arka wygrała niecałe 6 lat temu jeszcze w Ekstraklasie.  W meczu w Lubinie piękna bramkę z wolnego zdobył wówczas Bartosz Ława. Życzymy Bartkowi, aby w tym meczu trafił do siatki tak jak to czynił jesienią!

 

Liczymy także na skuteczność Marcusa, który pokazał w Siedlcach, że nie zapomniał jak zodbywa się bramki!

 

Arka wiosną zdobyła 15 punktów: 3 wygrane – 6 remisów - 2 porażki, br. 15-9.

 

Z kilku zawodników mających urazy zapewne nasz szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać. Dla pozostałych taki mecz to kolejna okazja, aby pokazać swoje atuty.

 

                                                                BILETY NA ZAGŁĘBIE!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILET_AG_2015_druk_006a2669d29bcdb017b6b95a2181add8.jpg

 

 

Jeszcze raz zachęcamy do zakupu przez  internet i w  przedsprzedaży!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

                                                                       NOWY PROFIL ZA 1 PLN!

 

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia