TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.04.2015

Rywalizacja przed wyjazdem do Suwałk.

Zgodnie z naszą informacją, w czwartek "Arkowcy" przeprowadzili jeden trening, o godz. 11-ej. Podobnie jak wczoraj, spora  część kadry oddelegowana była do zespołu rezerw, który dziś o 18-ej rozegrał mecz ligowy z KS Chwaszczyno. Pod opieką trenerów Nicińskiego i Witta pozostało zatem piętnastu zawodników z pola oraz bramkarze.

 

 

 

Głównym zadaniem szkoleniowców była dziś praca nad siłą dynamiczną drużyny oraz wytrzymałością beztlenową, kształtowaną w małych grach.

  

 

Piłkarze toczyli boje „jeden na jeden”, a także „pięciu na pięciu”, oczywiście na skróconym polu gry.

  

 

Najważniejsze, że wszyscy są zdrowi i do dyspozycji trenera Nicińskiego. Wyjątek stanowi rzecz jasna Krzysztof Sobieraj, który w meczu z Wigrami będzie zmuszony pauzować za nadmiar żółtych kartek.

  

 

Zawodnicy, którzy rozegrali mecz w zespole rezerw także byli poddani uważnej obserwacji naszego sztabu szkoleniowego, a ich dyspozycja w tym spotkaniu będzie miała zapewne istotne znaczenie przy wyznaczaniu osiemnastki, która wsiądzie do autokaru jadącego do Suwałk.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia