18.08.2014

Bartosz Ława ponownie wyróżniony!

Bartosz Ława po raz drugi znalazł się w "11-stce kolejki". Tym razem zarówno wyróżniony został przez portal: sportowefakty.pl oraz ekstraklasa.net.

W tzw. "11-stkach" rezerwowych znaleźli się Łukasz Kowalski i Aleksander Jagiełło.

Bartosz Ława (Arka Gdynia, 2) - radzi sobie doskonale na pozycji ofensywnego pomocnika. Na początku konfrontacji z GKS-em Tychy został pozbawiony asysty przez Pawła Abbotta, który nie pokonał Igaza po podaniu Ławy. W końcu sam strzelił gola w 47. minucie, wykorzystując sytuację sam na sam mimo towarzystwa rywali. Początek sezonu pokazuje, że Ława może jeszcze dać wiele dobrego klubowi z Gdyni.

Ławka rezerwowych: Łukasz Kowalski (Arka Gdynia)

Bartosz Ława (Arka Gdynia) – lider środa pola arkowców w meczu z GKS-em Tychy. Mimo 35 lat na karku, nie zapomniał jak precyzyjnie przerzucić futbolówkę, czy groźnie uderzyć na bramkę. Przed przerwą ta sztuka jeszcze się nie powiodła (bramkarz obronił), ale tuż po wznowieniu gry ładnym strzałem z „fałsza” otworzył wynik.

REZERWOWI: Aleksander Jagiełło (Arka Gdynia)