TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.08.2014

Trener Grzegorz Witt po "małych derbach".

Trener Grzegorz Witt na spokojnie przyjął remisowe rozstrzygnięcie w 3 ligowych derbach rezerw  Arki i Lechii.  

 

Jeśli nie padają bramki to można powiedzieć, że mecz jest bezbarwny. Bramki to przecież  sól futbolu. Za mało było dzisiaj sytuacji podbramkowych, na boisku w pozytywnym tego słowa znaczeniu „nie iskrzyło”.  Oczywiście walki i zaangażowania nie zabrakło, ale interwencji bramkarzy było jak na lekarstwo.  Zabrakło akcji, które  dałyby zagrożenie pod bramką rywali, brakowało dokładności, wygranej w dryblingu, stworzenia przewagi.  Sytuacja z czerwoną kartką nie zmieniła naszych założeń. Wcześniej wprowadziłem dwóch zawodników z pierwszej drużyny, a potem w końcówce zgodnie z założeniami musiałem zdjąć także Calderona i Nalepę.

 

To jednak specyfika rezerw.  Celem jest aby zawodnicy głównie grali i zaliczali spotkania, bo to zawsze co innego niż trening. Patrząc szerzej cieszy mnie , że dobrze zagrali wczęśniej także juniorzy, tam było wielu zawodników, którzy są w naszej kadrze. Także ci którzy przychodzą z pierwszej drużyny  muszą grać, aby zawsze być gotowym do wejścia  i wsparcia kolegów, gdy przyjdzie taka potrzeba.  Tak było dzisiaj m.in. z Michałem Szubertem, który po kontuzji wracać będzie także poprzez grę w rezerwach do pełnej dyspozycji.

 

rozmawiał: tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia