TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.07.2014

Z Brazucą po sukcesy!

Podczas wczorajszego meczu nasi piłkarze po raz pierwszy rozegrali spotkanie piłką adidas Brazuca, która była oficjalną piłką zakończonych niedawno Mistrzostw Świata w Brazylii.
 
Jest także oficjalną piłką w obecnym sezonie Ekstraklasy.
 
Przed meczem jak widać wypróbowali ją drugi trener Grzegorz Niciński oraz...Prezes Wojciech Pertkiewicz.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/brazuka2_43208d4e29632082c7a2d6d9f2c58d7b.jpg
 
Nazwa "brazuca" została wyłoniona we wrześniu 2012 w plebiscycie publiczności, w którym wzięło udział ponad milion fanów piłki nożnej i jest potocznym określeniem oznaczającym "Brazylijczyka" lub "brazylijski sposób życia" zadowolenie, dumę, serdeczność Barwy oraz motyw wstążek symbolizują tradycyjne wielokolorowe bransoletki życzeń (Fita do Senhor do Bonfim da Bahia) oraz oddają energię i brazylijską pasję do futbolu.
 

Jest to pierwsza nazwa piłki wyłoniona w konkursie przez kibiców. Nazwę Brazuca wybrano z poparciem 77.8%, konkurencyjne nazwy to Bossa Nova (14.6%) oraz Carnavalesca (7.6%)

 
W mpodelu tym wprowadzono zmiany w strukturze składającej się z sześciu identycznych paneli, uzyskując dzięki temu unikalną symetrię, oraz w powierzchni zapewniającej lepszą przyczepność, prowadzenie, stabilność oraz aerodynamikę na boisku.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0820_c4ff53ab88bcc44b5a194998c594abc8.jpg
 
Oby podobnie jak w tym sparingu zapewniała Arce w Gdyni zwycięstwa. 
 
 trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia