TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

11.07.2014

Arka zagra z reprezentacją AFE . Lista zawodników.

W niedzielę w samo południe na bocznym boisku GOSiR drużyna Dariusza Dźwigały  zmierzy się z reprezentacją piłkarzy zrzeszonych w hiszpańskim AFE. 

 

AFE to związek zawodowy piłkarzy profesjonalnych w Hiszpanii (odpowiednikiem w Polsce jest PZP- Polski Związek Piłkarzy).


Główne wartości AFE to solidarność, współpraca, uczciwość, zaangażowanie i stabilność. Prezesem AFE jest Luis Rubiales, zaś stanowiska wiceprezesów sprawują byli i obecni reprezentanci kraju: Iker Casillas, David Villa, Carlos Marchena i Gerard Piqué.


AFE stworzyło projekt gwarantujący powrót do gry maksymalnej liczbie piłkarzy zawodowych, którzy z różnych powodów znaleźli się poza profesjonalnym rynkiem piłkarskim.


Obecnie zespół reprezentujący AFE-ESPANA (złożony w całości z zawodników bez kontraktów) przebywa w Gniewinie, gdzie do 18 lipca rozegra 4 mecze z polskimi rywalami. Następnie drużyna AFE-ESPANA uda się do Holandii, aby wziąć udział w europejskim turnieju FIFPro dla piłkarzy bez kontraktów w Rijnsburgu zaplanowanym na 19 i 20 lipca.


Zaplanowane mecze:


11 lipca, 16:00, Gniewino: AFE-ESPANA - MKS BYTOVIA BYTÓW
13 lipca, 12:00, Gdynia, Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 5: AFE-ESPANA - ARKA GDYNIA .
15 lipca, 17:00, Gdańsk, ul. Traugutta 29: AFE-ESPANA - LECHIA GDAŃSK
17 lipca, 18:00, Opalenica: AFE-ESPANA - LECH POZNAŃ

 

 

Lista zawodników awizowanych na spotkanie z Arką z numerami. 

 

BRAMKARZE

1 José Antonio SALCEDO Sánchez 01-11-90 Valdeganga (Albacete) La Roda CF

13 Antoni Lechuga Mateo TONI LECHUGA 15-02-80 Jerez de la Frontera Doxa Katokopias

 

OBROŃCY:

2 Samuel F.P. PIETTE 29-04-87 Lieja (Bélgica) Real Unión Irún

3 EZEQUIEL Arana De Palacio 01-05-86 El Puerto de Santamaría La Roda CF

5 Diego BARDANCA Flórez 01-03-93 León R.Huelva B

15 Eduardo Ruiz Sánchez EDU RUIZ 21-10-84 Madrid UD Barbastro

18 JOSÉ Antonio RODRÍGUEZ Munera 01-07-85 Palma de Mallorca CP Arroyo

19 Eneko SATRÚSTEGUI Plano 25-09-90 Pamplona (Navarra) CA Osasuna

21 Igor ARNÁEZ Martín 30-04-91 Bilbao (Bizkaia) Bilbao Athletic

23 Carlos Manuel QUESADA Boj 03-05-85 Crevillente (Alicante) Reus Deportiu

 

POMOCNICY:

4 GONZALO Cacicedo VERDÚ 21-10-88 Cartagena (Murcia) Córdoba CF B

6 Miguel Martínez Moya MIKI 28-06-84 Berga (Barcelona) UE Olot

7 Juan Ubaldo VIYUELA Callejo 17-07-81 Aranda de Duero La Roda CF

8 Víctor Herrero Forcada PULGA 06-11-85 Almassora (Castellón) CD Kallithea FC

9 Francisco JAVIer FERNÁNDEZ Luque 22-02-88 Torre del Mar (Málaga) Algeciras CF

10 GUILLERmo MÉNDEZ Pereiro 31-01-92 San Esteban de Pravia CD Praviano

11 JOSÉ VEGA Díaz 10-04-81 Jerez de la Frontera CD S.Fernando

16 Xabier SEMEDO Legido 08-06-91 Barakaldo (Bizkaia) Zalla UC

20 Fco José Fernández González FRAN MINAYA 16-02-90 Murcia UCAM Murcia

22 BRUNO Herrero Arias 13-02-85 Jerez de la Frontera Girona FC

 

NAPASTNICY:

14 Diego CASCÓN Sandoval 07-06-84 León Kitchee FC

17 Jordi MARTÍ Casals 23-04-85 Lleida CD Tudelano

 

Trener: Mikel Lasa

Asystent trenera: Alberto Jiménez Monteagudo

Przygotowanie fizyczne: Antonio Madrigal

Trener bramkarzy: Manuel Oliva

Lekarz: José Nebot

Fizjoterapeuta: José Carlos Olivares

Delegat: Armindo Ceccon

 

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony