TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.11.2013

Piłkarz rundy: Aleksander już najlepszy.

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach jest to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
Ponieważ wcześniej pisaliśmy, że spotkanie ze Stomilem będzie się liczyć w klasyfikacji na piłkarza "wiosny", a jednak odbyło się wcześniej ...niż ostatni mecz pierwszej rundy postanowiliśmy z tego względu zaliczyć jednak oba spotkania do klasyfikacji na "Piłkarza jesieni".  
 
Jak widać w podsumowaniu  nie wypacza to najważniejszego rozstrzygnięcia, a więc tytułu najlepszego, który zapewnił sobie po tym meczu  Arkadiusz Aleksander. 
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa.
 
Po udanym wyjazdowym meczu w Nowym Sączu, kibice w Gdyni musieli przełknąć gorycz porażki z Okocimskim Brzesko. Honorową bramkę dla Arki zdobył Arkadiusz Aleksander. Tym samym "Alek" po raz drugi z rzędu wygrał głosowanie kibiców.
 
W meczu z Miedzią osłabiona od 53 min. po czerwonej kartce dla Michała Szuberta Arka zagrała"na zero" z tyłu, a duża w tym zasługa Michała Szromnika w bramce, który wygrał z ogromną przewagą oddawanych głosów. 
 
W kolejnym mecz w Gdyni Arka poniosła bolesną porażkę 0:2 z Energetykiem. Przy straconych bramkach szans nie miał Michał Szromnik i on zdaniem kibiców po raz drugi zasłużył na wyróżnienie. 
 
Mecz z Kolejarzem miał dla Arki ogromny ciężar gatunkowy.  Liczyły się tylko 3 punkty. Po nieciekawym początku i stracie bramki Arka potrafiła przechylić szalę zwycięstwa. Skutecznie do bramki rywali trafiali Piotr Tomasik, Tomasz Jarzębowski i Arkadiusz Aleksander. Wszystkich trzech docenili kibice.
 
Dramatyczne spotkanie z Chojniczanką miało dwóch bohaterów. Dwie piękne bramki zdobył Arkadiusz Aleksander, a "złotą" dającą 3 punkty w meczu Kamil Juraszek. Obaj zdobyli niemal 80% głosów! 
 
Mecz pucharowy z Koroną dał kibicom wiele radości. W II połowie nasi zawodnicy zagrali niezwykle skutecznie i awansowali do kolejnej rundy w której zmierzą się z Miedzią Legnica.  Najwięcej głosów otrzymali Mateusz Szwoch i Michał Rzuchowski. Trzecie miejsce zajął Arkadiusz Aleksander.
 
Sobotni mecz ze Stomilem, to z jednej strony kolejny pokaz skuteczności w wykonaniu "Alka", świetna postawa Mateusza Szwocha i bramka rezerwowego Michała Szuberta. Wszystko to niestety w cieniu straconej w doliczonym czasie bramki, która odebrała na pewno  pełnię satysfakcji z dobrej indywidualnej postawy.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0073_kopia_3f9eeaa285d550fbe7373e8390d9a10e.jpg
 
Michał Szromnik popełnił błąd, jednak wcześniej dawał także podstawy do pozytywnej oceny i zajmuje drugie miejsce w naszej klasyfikacji generalnej jesieni. Życzymy mu aby zdobył punkty, także po dobrej grze w meczu w środę!
 

Klasyfikacja meczu ze Stomilem. 

 

1. Arkadiusz Aleksander 47% (216 głosy) - 5 pkt

2. Mateusz Szwoch 20 % (93 ) - 4 pkt

3. Michał Szromnik 13% (60)- 3 pkt

4. Adrian Budka 4% (18)- 2 pkt

5. Michał Szubert  4% (17) - 1 pkt

 

Łącznie na wszystkich oddano 464 głosy.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2375_kopia_eb50d805c297e3f5248a0d651dbdad0b.jpg

 

Klasyfikacja po 10 meczach rundy jesiennej w Gdyni.

 

1. Arkadiusz Aleksander  - 30 pkt

2. Michał Szromnik - 23 pkt

3. Marcus da Silva - 20 pkt

4. Radosław Pruchnik  - 16 pkt

5. Tomasz Jarzębowski - 12 pkt

6. Mateusz Szwoch - 11 pkt

7. Adrian Budka - 6 pkt

8. Piotr Tomasik, Marcin Radzewicz, Michał Rzuchowski, Michał Szubert- po 5 pkt

9. Krzysztof Sobieraj - 4,5 pkt 

10. Kamil Juraszek - 4 pkt

11. Dawid Kubowicz - 1,5 pkt

12. Glauber, Jamróz - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia