TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.11.2013

Arka Gdynia wspiera akcję MOVEMBER GDYNIA!

 Movember to coroczna, międzynarodowa, trwająca miesiąc akcja, która zakłada hodowanie zarostu mężczyzn w celu zwiększenia świadomości zachorowań na raka prostaty oraz innych typów męskich nowotworów. Nazwa pochodzi od połączenia słów November (Listopad) i moustache (wąsy). Celem wydarzenia jest zmiana oblicza męskiego zdrowia poprzez pomysłowe przełamywanie wstydliwości wiążacej się z tak poważnym i dotkliwym tematem jakim jest rak.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/movember_a056b81a4fad42f3596d6730032b27c1.jpg

 

W tym roku Gdynia staje się polską stolicą Movembera, a Arka Gdynia czynnie wparła akcję poprzez sesję zdjęciową, w której kilku zawodników Arki pozowało z przyklejonymi wąsami. Ponadto, podczas meczu ze Stomilem Olsztyn wolontariusze Movember Gdynia planują przeprowadzić zbiorkę pieniędzy, z której całość środków zostanie przeznaczona na profilaktykę oraz leczenie raka prostaty w Gdyni. Serdecznie zachęcamy do wzięcia czynnego udziału w akcji, przez wrzucenie do puszki symbolicznej złotówki!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3398_kopia_5b3942681c1b57b192660f88cc0f014e.jpg

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć z SESJI.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia