TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.08.2013

Dzień Dawcy Szpiku z Arką na meczu z Ruchem!

Projekt Kibice Razem Arka Gdynia, w porozumieniu z Fundacją DKMS organizują przed pucharowym spotkaniem z Ruchem, już po raz drugi, Dzień Dawcy Szpiku.

 

Projekt Kibice Razem Arka Gdynia, w porozumieniu z Fundacją DKMS organizują Dzień Dawcy Szpiku z gdyńską Arką, podczas którego będzie można zarejestrować się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Akcja odbywa się już po raz drugi i mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku, kibice Arki staną na wysokości zadania, chętnie uczestnicząc w rejestracji.

 

Rejestracja zaplanowana jest na 18.08.2013 przed meczem Arki z Ruchem Chorzów. Rozstawimy nasze stanowiska przed stadionem GOSiR, od strony ul. Małokackiej. Wszystkie osoby chcące wesprzeć akcję i zarejestrować się w bazie DKMS zapraszamy od 16:30.

 

Podczas rejestracji pobiera się jedynie próbkę śliny. Wypełnia się do tego krótki kwestionariusz z danymi osobowymi. Należy być osobą pełnoletnią i posiadać przy sobie dowód osobisty.

 

Obecnie w bazie DKMS zarejestrowanych jest blisko 215.000 potencjalnych dawców szpiku, a 156 z nich oddało szpik lub komórki macierzyste, aby pomóc zwalczyć chorobę pacjentom na całym świecie. Do udziału w rejestracji zapraszamy wszystkich kibiców i wszystkich gdynian. Kto wie, czy również Ty nie będziesz miał szansy na uratowanie komuś życia!

Pokażmy, że jesteśmy wielką Żółto-Niebieską rodziną i że nie obce jest nam hasło „Nigdy Nie Zostanie Sam”!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia