TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.06.2013

Plan sparingów pierwszego zespołu. Pozostali jeszcze grają!

Trwa przerwa urlopowa pierwszego zespołu natomiast wciąż na pełnych obrotach trenują nasze rezerwy oraz przede wszystkim juniorzy starsi, którzy staną wkrótce do walki w obronie tytułu Mistrza Polski!

 

Piłkarze pierwszego zespołu powrócą do klubu po urlopach w poniedziałek 24 czerwca. Przewidziane jest zgrupowanie i treningi na gdyńskich obiektach.

 

Ustalone są plany sparingów. Pozostały jeszcze do potwierdzenia (popołudniowe) godziny rozegrania spotkań.

 

Terminy gier kontrolnych:

 

3 lipca (środa): Olimpia Grudziądz (Gdynia)

6 lipca (sobota) : Pogoń Szczecin (Gniewino)

10 lipca (środa) : Gryf Wejherowo  (Gdynia)

12 lipca (piątek): Zawisza Bydgoszcz (Bydgoszcz)

17 lipca (środa): Stomil Olsztyn (Gdynia)

 

Być może rozegrany zostanie jeszcze jeden sparing  w Gdyni 29 czerwca.

 

W czasie, gdy pierwszy zespół wracać będzie do zajęć swój decydujący mecz mogą rozgrywać juniorzy starsi. Według informacji uzyskanych u organizatora finału Mistrzostw Polski (Kujawsko-Pomorski ZPN) mecze finałowe rozgrywane będą w dniach: 20, 22 i 24 czerwca. Nie wiadomo jeszcze, jaka będzie kolejność spotkań. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3441_kopia_29a13e7a868b0242efceefbd03549e49.jpg

 

Podopieczni Krzysztofa Janczaka i Michała Anslika maja stawić się w Grudziądzu w środę 19 czerwca wieczorem. Tam nastąpi odprawa techniczna dla wszystkich uczestników finału.

 

Do czasu wyjazdu przygotowania odbywać się będą na obiektach GOSiR. Wczoraj zawodnicy zaliczyli odnowę w Aquaparku, dziś maja dzień wolny, a od jutra rozpoczynają operację „Finał MP”.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_2145_kopia_3395da2bfd7bbfa20beecec80b995148.jpg

 

Warto dodać, że juniorzy młodsi naszego klubu zgodnie z regulaminem rozgrywek uzyskali tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego, jako najwyżej sklasyfikowana drużyna w tabeli rozgrywek Ligi Makroregionalnej z województwa pomorskiego.  W tabeli wyprzedzili Lechię Gdańsk o 3 punkty! Gratulujemy!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0676_kopia_5e7e15fd58093d7b4efb3968192c67f3.jpg

 

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek nasze 3-ligowe rezerwy zapewniły sobie utrzymanie w 3 lidze. Do rozegranie pozostały dwa mecze, w tym już najbliższe prestiżowe derby z Bałtykiem. Arka II, jako gość chce zrewanżować się za pechową porażkę 2:3 w roli gospodarza. Będzie to mecz, który zadecyduje o miejscach obu drużyn w końcowej tabeli. W tej chwili Bałtyk wyprzedza podopiecznych Grzegorza Witta o 1 punkt. Oba zespoły mają jeszcze szansę na zajęcie 5 lokaty.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia