TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.06.2013

Liga typera: Finisz jak w lidze! Decydujące typowanie!

Wiosenna runda dobiega końca także w naszej Lidze Typera. Różnice punktowe w klasyfikacji wiosny są minimalne, a także jeśli chodzi o klasyfikację sezonu to przewaga lidera nie jest już taka jak to bywało w czasie rundy. 

 

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze był "Typerion".

 

W klasyfikacji sezonu ma on 10 pkt. przewagi nad "mariusz70" i 15 pkt. nad  "robertAGK". Tuż za podium "Woldorf"  i "Arturman7". Kandydatów do piątki jest kilku.

 

W klasyfikacji wiosny "Typerion" spadł aż na 26 miejsce... Prowadzi mając 1 pkt przewagi "mARKA" (111pkt.) . Za nim  "panaa1971" (110 pkt.) i "mariusz70" (109pkt.)

 

Walka o podium i  miejsce w pierwszej piątce rundy wiosennej podobnie jak w lidze na boisku trwa do ostatniej kolejki!

 

Za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia