TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.04.2013

Po świętach bez nadwagi i...wiosny.

Wprawdzie przerwa wielkanocna nie ma prawa równać się z tą grudniową, ale zawsze istnieje pokusa aby zjeść nieco więcej niż w "zwykłe" dni. Nasi zawodnicy jednak byli "twardzi" i nie mieli dziś powodów do obaw gdy na początku zajęć trenerzy ustawili ich na wadze.

 

Zaczęło się więc od dobrych wiadomości, że nikt nie złapał nawet zbędnego kilograma i można było przystąpić do testów szybkościowych na hali la. Nasi zawodnicy podkreślają dobrą pracę sztabu szkoleniowego i swoją dyspozycję, a więc kolejne wyniki pozwolą na określenie dyspozycji po pierwszym okresie rozgrywek, gdzie Arka rozegrała wszystkie zaplanowane spotkania.

 

Do południa  były testy, potem zawodnicy stawili się w sali konferencyjnej , gdzie odbyła się analiza meczu z Kolejarzem. Po południu drużyna wyszła na boisko rugby gdzie dominowała siła dynamiczna i małe gry.

 

W ten sposób nasz zespół rozpoczął przygotowania do meczu sobotniego z Zawiszą. Bydgoszczanie mają 8 pkt więcej od Arki i 1 spotkanie zaległe. W minionej kolejce nie odbyło się ich spotkanie w Brzesku. Ostatnie rozegrane w Bydgoszczy zakończyło się wysoką wygraną z Miedzią 5:1. Ważne więc będzie w tym skróconym tygodniu odpowiednie przygotowanie naszego zespołu, aby do takiego festiwalu strzeleckiego nie dopuścić. 

 

Dziś w zajęciach z zespołem obok Peresa Benevente nie brał jeszcze także udziału kapitan Arki Damian Krajanowski. "Krajan" jest w trakcie zabiegów indywidulanych po urazie jakiego nabawił sie w czwartek. Do treningu z zespołem wrócił już Michał Rzuchowski. 

 

Przypominamy, że na testy do Anglii udał się zgodnie z wcześniejszym zaproszeniem Michał Szromnik.

 

Jutro nasz zespół zaplanował zajęcia na boisku rugby o godz. 14.30. Na razie niestety nic oprócz zmiany czasu nie zapowiada szybkiego nadejścia wiosny i treningów na naturalnej nawierzchni. Być może uda się jeden trening przeprowadzić przed sobotnim meczem na głównej płycie. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia