TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.03.2013

Przed Kolejarzem: Widzieć pozytywy!

Po meczu z Bogdanką do pozytywów możemy zaliczyć przede wszystkim piękną akcję i bramkę Marcusa da Silvy z podania Marcina Radzewicza. Aspiruje ona do miana bramki kolejki.

 

Teraz jednak trzeba przede wszystkim w meczu z Kolejarzem uczynić wszystko, aby to Arka zdobyła jedną bramkę więcej od rywala, niezależnie od statystyk, jakie by po tym meczu nie były. Już wiemy bowiem, a przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, że można oddać 1 strzał celny, zdobyć dwie bramki i wygrać…

 

Dziś nasz zespół najpierw podczas odprawy analizował jeszcze to, co wydarzyło się w Łęcznej, a potem zaliczył trening na boisku rugby. Nasz sztab musi wyciągnąć wnioski zarówno z tego, co było złe, czy pechowe w tym meczu jak i ocenić pozytywne strony.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8319_cca4dab88de5ffcc0dbd5d3ef807c8c8.jpg

 

Oprócz zawodników, którzy przebywają na kadrach młodzieżowych, w części treningu nie brał udziału Tomasz Jarzębowski, który odczuwa skutki starcia w pierwszej połowie meczu z Bogdanką.

 

Mamy nadzieję, że do meczu w czwartek ból ustąpi. Istotna wiadomość jest także taka, że klub zapewnił szybki powrót do Gdyni obu naszym młodym pomocnikom. Mateusz Szwoch i Michał Rzuchowski wrócą bowiem do Gdyni w czwartek rano samolotem.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8312_9f684a517d0162076468314106524f36.jpg

 

Nasz zespół po rogrzewce realizował najpierw ćwiczenia kształtujące szybkość, a potem były elementy taktyki. Oddzielnie na początku zajęć pod okiem trenera Jarosława Krupskiego pracowali nad elementami gry bramkarze. Jutro na późne popołudnie niemal w godzinie meczu o 18.30 drużyna zaplanowała trening zamknięty na głównym stadionie.

 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia