TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.03.2013

Arka przed Cracovią: Oczekiwanie.

Oczekiwanie to teraz słowo najlepiej oddające przygotowania do meczu z Cracovią. Prawdziwa wiosna na razie nie nadchodzi, a więc podstawowe pytanie brzmi: czy Arce uda się przeprowadzić zajęcia na swoim stadionie przed meczem z Cracovią?

 

Jeśli nie będzie opadów śniegu to jest szansa, że nastąpi to już jutro. Zaplanowano bowiem w porozumieniu z GOSiR, że taki trening zamknięty może się odbyć o godz. 17.00. To ważne aby także i własna murawa mogła stać się atutem w meczu z tak wymagającym rywalem. Trener Paweł Sikora nie ukrywał już wcześniej właśnie tego, jak ważne są dla jego zespołu przygotowania na naturalnej nawierzchni. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_2027_kopia_ca5cf8b8cc1966538b7ba71fb7b89eb0.jpg

 

Dziś zajęcia odbyły się do południa na boisku rugby. Zespół zaliczył 3 elementy: stabilizację, trening strzelecki oraz gry taktyczne pod kątem sobotniego meczu. Doskonalenie tego nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni, aby w sobotę Cracovia niczym Arki nie zaskoczyła.

 

Dziś na zajęciach ponownie zabrakło przeziębionego Marcusa Da Silvy oraz Peresa Benevente. Mamy jednak nadzieję, że do soboty Marcus będzie w dobrej dyspozycji. Peres zaliczał zajęcia indywidualne. 

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia