TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.02.2013

Michał Jankowski na pokładzie Arki.

Pod koniec stycznia informowaliśmy o pozytywnej ocenie młodego pomocnika Jezioraka Iława, Michała Jankowskiego, który pokazał się także podczas sparingu z Olimpią Elbląg. Temat jego przyjścia do Arki miał być aktualny  po zakończeniu obecnego roku szkolnego.

 

Klub zapewnił jednak zawodnikowi możliwość kontynuowania nauki w Gdyni już teraz. Pozytywną decyzje podjęli także rodzice oraz sam zawodnik, w związku z tym Arka podpisała w dniu dzisiejszym umowę transferową z Jeziorakiem Iława, a zawodnik podpisał kontrakt indywidualny do 30 czerwca 2014 roku.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7865_554577ceb8e510d5b57d9216a8d1d466.jpg

 

 

Michał Jankowski urodził się 6 lutego 1994. Jest  pomocnikiem, gra jako lewoskrzydłowy, ale może też grać w ataku i w środku pola. Pod koniec ubiegłego roku przebywał na testach w Chojniczance i warszawskiej Legii. W seniorach Jezioraka Jankowski zadebiutował w marcu, a jeszcze przed spadkiem z II ligi w sezonie 2011/2012 zdążył rozegrać w iławskim klubie siedem spotkań.

 

Na razie zawodnik przewidziany jest do  występów w drużynie rezerw i juniorów starszych.

 

Młodemu zawodnikowi, życzymy powodzenia w żółto-niebieskich barwach.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia